У windows 11 виявлена помилка, що викликає витік озп

17

Витоку пам’яті не новина для користувачів windows. Час від часу з’являються програми, що використовують більше оперативної пам’яті, ніж призначено. Однак тим, хто думає про перехід на windows 11 завтра, є дещо, про що слід пам’ятати: ви можете зіткнутися з проблемами витоку пам’яті, викликаними провідником.

Якщо ви не знаєте про витоки пам’яті як про концепцію, по суті, це те, що відбувається, коли певний процес, запущений на вашому пк, відмовляється звільнити виділений йому простір кеш-пам’яті. Іноді оперативна пам’ять не звільняється навіть через довгий час після закриття вікна програми, і ця переповнена пам’ять може викликати всілякі проблеми, сповільнюючи роботу вашого комп’ютера, а в крайніх випадках – змушуючи її переставати відповідати на запити.

Помилка витоку пам’яті в windows 11 file explorer, яка виявилася пару місяців тому уважним користувачем попередньої версії windows 11 insider, описана в повідомленні користувача gyrohan269 в сабреддіті windows 11. Він зазначає, що при відкритті кожного вікна провідника використання озп збільшується і не зменшується при закритті вікон. Повідомлення було зустрінуто безліччю коментарів від користувачів, які змогли відтворити баг.

Схоже, ніде немає офіційного визнання проблеми, не кажучи вже про новини про майбутнє виправлення.

Якщо ви хочете перевірити, чи не є ця помилка проблемою вашої версії windows 11, відкрийте диспетчер завдань і відсортуйте процеси по максимальному використанню пам’яті, а потім спамте win + e. Ви помітите, що провідник досить швидко піднімається в списку. Як тільки ви закриєте всі вікна, стежте за тим, звільниться пам’ять чи ні.

Користувачі з невеликим обсягом оперативної пам’яті і ті, хто не часто перезавантажує свої пк, можуть зіткнутися з серйозними проблемами, якщо ця помилка не буде усунена.