Vpn for dark web

10-11-2021

Хочете знати, що таке dark web і як отримати до нього доступ? Розповідаємо докладно, крок за кроком про найкращий і безпечний спосіб доступу до dark web, від налаштувань tor і вибору сервісу vpn до того, які додаткові зусилля потрібно докласти, щоб залишатися анонімним.

Насправді, доступ до VPN for Comcast Xfinity отримати досить легко. Але ще легше бути в ньому виявленим, якщо ви не вживаєте запобіжних заходів.

За даними досліджень, тільки 4% всього інтернету видно широкій публіці. Це означає, що решта 96% інтернету припадають на так звану «глибоку павутину» (the deep web). Але давайте розберемося з термінологією. 

Що таке surface web?

Clear web / clear net / surface web – це звичайний інтернет « “всесвітня павутина«, де ви зависаєте кожен день і робите повсякденні речі: перевіряєте пошту, заходите в facebook і twitter, купуєте на amazon і т.д. Всі сайти і сторінки, які» бачить” пошукова система, наприклад, google, знаходяться в surface web (поверхневий інтернет).

Що таке deep web?

Deep web, “глибока павутина” – це підклас інтернету, сайти, які неможливо знайти в пошукових системах на зразок google. Сюди входять всі сторінки, які заблоковані для сторонніх користувачів вікнами для входу в систему, всі сторінки компаній, створені для внутрішнього використання. Більшість ресурсів deep web не представляють нічого незаконного.

Що таке dark web або darknet?

Dark web – це підклас deep web, що містить всілякі сайти, законні і незаконні. Сюди відносяться чорні ринки, де продають наркотики, контрафактні товари і зброю, а також хакерські сайти, сторінки для дорослих, біткоіни-міксери і навіть сайти для найму кілерів. Різноманітність сайтів в dark web часом дивує. А ось своєї пошукової системи, яка працювала б так само, як google в «звичайному» інтернеті, в dark web немає.

Якщо вам потрібен доступ до сайтів чорного ринку або ресурсів darknet (з доменом.onion), то заходити в dark web треба з використанням мережі tor через браузер tor. Це найбільш часто використовуваний веб-браузер в dark web.

Як отримати доступ до dark web

Крок 1

Для початку підключіться до надійного vpn, наприклад, і використовуйте його весь час, незалежно від того, працюєте ви через tor чи ні. Ви можете підібрати найбільш підходящі vpn для використання з tor. Ви повинні серйозно ставитися до вашої анонімності та безпеки, якщо ви відвідуєте dark net.

Не обманюйте себе і не думайте, що провайдери інтернет-послуг і правоохоронні органи не намагаються відстежувати тих, хто використовує tor для доступу до dark web. Більш того, у них це досить непогано виходить, так що не спрощуйте їм завдання.

Зверніть увагу, що нещодавно стало відомо про уразливість tor, яка розкриває ваш реальний ip-адресу, а він, в свою чергу, може привести до вашого реального розташування. Якщо у вас вже є браузер tor, то негайно його поновіть. Уразливості, подібні до цих, найчастіше трапляються саме в tor.

При використанні vpn ваші дії в darknet будуть приховані від інтернет-провайдера і урядових агентств, оскільки всі ваші дані будуть зашифровані. Ніхто навіть не дізнається, що ви використовуєте tor, не кажучи вже про те, що ви переглядаєте ринки darknet.

А ще краще, що vpn надає вам підроблену ip-адресу, зареєстровану взагалі в іншій країні. Тому, навіть якщо tor знаходиться під загрозою, вас просто відстежують до іншого місця, яке насправді не пов’язане з вами.

Ще однією перевагою використання vpn є запобігання атак хакерів, які крадуть особистість, а також особисті файли і фотографії з вашого комп’ютера.

Вам потрібно використовувати хороший vpn-сервіс, який не вимагає авторизації, швидко працює, переважно приймає біткоіни до оплати, має вимикач для витоків dns-leak і сумісний з tor.

Крок 2

Ви не можете отримати доступ до dark web за допомогою звичайного браузера на зразок internet explorer або google chrome. Щоб увійти в dark web, вам необхідно завантажити браузер tor. Але завантажуйте його тільки з офіційного сайту tor !

Закрийте всі вікна і додатки, які підключаються до всесвітньої мережі, в тому числі skype, onedrive, icloud і т. Д. Відкрийте програму vpn і підключіться до іншого місця, крім того, де ви знаходитесь. Переконайтеся, що використовуєте протокол openvpn, оскільки він найбільш безпечний.

Після цього відкрийте свій звичайний браузер, а потім завантажте інсталяційні файли tor.

Крок 3

Скачайте пакет для браузера tor на свій пк або ноутбук. Коли завантаження буде завершено, двічі клацніть завантажений файл, виберіть папку призначення (папку, в яку ви хочете витягти браузер) і підтвердіть установку.

Крок 4

Запустіть браузер tor. Відкрийте папку, в яку ви витягли tor і запустіть його. Початкова сторінка tor відкриється в новому вікні. Підключіться до мережі через tor, дотримуючись нескладної інструкції.

Тепер у вас хороший рівень анонімності та безпеки, і ви можете отримати доступ до сайтів dark web.

І ось ви захотіли зайти на якийсь із сайтів dark web…

Нижче можна ознайомитися з ринком dark net, щоб відвідати деякі з сайтів. Тільки подивитися! багато доменів існують короткий період часу або часто “переїжджають”.

Шовковий шлях – http://silkroad7rn2puhj.onion/

Ринок мрії – http://4buzlb3uhrjby2sb.onion/?ai=552713

Імперський ринок – http://empiremktxgjovhm.onion /

Рутор – http://xuytcbrwbxbxwnbu.onion / (російський ринок)

Якщо ви захочете зайти на певні ринки dark web, ви повинні слідувати керівництву для конкретного ринку, оскільки саме воно в подробицях підкаже вам, що робити, щоб зареєструватися, переглядати пропозиції і т.д.

Якщо ви шукаєте більший список прихованих посилань «глибокої павутини», то він нижче.

Це один з найбільших списків перевірених darkwebnews.com ресурсів з розширенням.onion в darknet з функцією пошуку, ім’ям сайту, його статусом, описом, категоріями. Але працюють вони чи ні-невідомо.

Це всі необхідні кроки для безпечного доступу до dark web, однак є ще кілька важливих моментів, про які потрібно знати…

Bitcoin і покупки в dark web

Якщо ви зайшли в dark web, щоб щось купити, то для цього вам потрібно буде використовувати криптовалюта, а bitcoin-найбільш використовувана криптовалюта в dark web.

Купівля цифрових валют-це окрема тема, не будемо в неї заглиблюватися, але є одна цінна порада, що робити, щоб ваш рахунок тут же не закрили і ви не втратили свої гроші.

Ніколи не відправляйте криптовалюту прямо зі свого рахунку (де ви купуєте токени) кудись в darknet, і також ніколи не відправляйте токени безпосередньо з будь-якої точки darknet на ваш рахунок. Інакше можна буде відразу сказати, звідки прийшли монети. Потрібно відправити токени через біржу в гаманець, а з гаманця вже в dark web, і навпаки.

Додаткові кроки безпеки в darknet

Крок 5

Не змінюйте розмір вікна браузера tor, якщо тільки вам не подобається лоскотати собі нерви. У спецслужб є спеціальні програми, які можуть визначати за розміром вікна, який браузер використовує людина. Різний розмір вікна tor за замовчуванням дозволяє зберігати інкогніто.

Крок 6

Пам’ятайте, що tor не обов’язково на 100% буде анонімним. Вам знадобиться відключити javascript в настройках браузера.

Крок 7

Вимкніть веб-камеру або заклейте її чорною стрічкою. Інакше потім ви можете здивуватися, що ваші інтимні фотографії використовують для шантажу або вимагання.

Крок 8

Також вимкніть мікрофон або закрийте його стрічкою, щоб заглушити.

Крок 9

Ніколи не використовуйте своє справжнє ім’я, фотографії, електронну пошту і навіть пароль, який ви використовували раніше в dark web. Це найшвидший спосіб відстежити вас. Користуйтеся анонімним обліковим записом електронної пошти та псевдонімами, які не мають ніякого відношення до вас і які ви ніколи раніше не використовували.

Крок 10

Якщо ви використовуєте tor в dark web для чогось, крім , ви повинні серйозно задуматися про свою конфіденційність і безпеку.

Що таке темна сторона інтернету? для непосвячених, які почули подібний термін вперше, він здасться чимось дуже загадковим і, може бути, навіть лякаючим. І у цього є своя підгрунтя. Весь жах ще й в тому, що, всупереч барвистому епітету, темна сторона інтернету – це більш ніж реальне явище, інформація про який рекомендується до прочитання тільки для поверхневого ознайомлення і ні в якому разі не закликає до активного використання.

Що це таке?

Темна сторона інтернету має на увазі під собою анонімність. Тобто це можливість “серфити” по мережі, не залишаючи за собою слідів.І хоча робити це можна і без всякого злого умислу, за таких умов твориться безліч і не зовсім законних, а точніше, абсолютно нелегальних справ. На те вона і темна сторона інтернету.

Для чого це може бути потрібно?

Мережа поверх мережі – ось короткий опис “даркнета”. Що в собі таїть темна сторона інтернету, як туди потрапити – безліч інших питань-нюансів в даний час набувають актуальності. А все тому, що надають можливості доступу до яких зараз (враховуючи всілякі закони проти піратства) стає все більше.

Ну і, звичайно, звичайна людська цікавість. Часом саме