Вражаючий успіх першого трейлера Король Лев

197

Кінофільм «Король Лев», ймовірно, зможе стати однією з самих касових картин в історії кіноіндустрії. Принаймні перший тизер ремейка легендарного мультфільму «Король Лев» не залишився непоміченим і всього лише за першу добу на всіх платформах зібрав 226.4 млн. переглядів. Вражаючий результат і друге місце в історії після трейлера останніх «Мститителей», який за добу був переглянутий 238 мільйонів разів.

Зазвичай, чим більше уваги привертає трейлери, тим більшими виявляються касові збори фільму. Наприклад, ті ж «Месники: Війна нескінченності» зібрав більше 2 мільярдів доларів, тому не сумніваємося, що кіноремейк «Король Лев» чекає безхмарне майбутнє.

Топ 5 найбільш популярних трейлерів за кількістю переглядів у перші добу:

  • «Месники: Війна нескінченності – 238 млн. переглядів (перший трейлер)
  • «Король Лев» – 224,6 млн. переглядів
  • «Воно» – 197 млн. переглядів
  • «Месники: Війна нескінченності» – 179 млн. переглядів (другий трейлер)
  • «Форсаж 8» – 139 млн. переглядів

Оригінальний мультфільм «Король Лев» вийшов в 1994 році і став одним з найпопулярніших творів в історії Disney. Касові збори на середину 90-х рік були рекордны не тільки для мультфільмів, але і для голлівудських блокбастерів, і в цілому склали 968 мільйонів доларів.

Кінофільм «Король Лев» очікується 19 липня 1919 році – акуратно в 25 річницю з релізу мультфільму. Режисером фільму призначений Джон Фавро, який в 2016 році поставив «Книгу джунглів», а роль Сімби виконає знаменитий актор і музикант Дональд Гловер.