Вийшла нова версія telegram з відеотрансляціями на необмежену аудиторію

15

У новій версії telegram оновився функціонал відеотрансляцій-тепер в них немає обмежень на число глядачів.

Транслювати відео з камери або зображення з екрану на необмежену аудиторію можна як в групах, так і в каналах – тепер у будь-якого користувача telegram може бути власний телеканал з мільйонами глядачів.

Щоб почати трансляцію, потрібно вибрати “відеочат «в профілі групи або» трансляція” в профілі адмініструється каналу.

Пересилання повідомлень в новій версії месенджера стала простіше і зручніше. Якщо натиснути на позначку» переслати повідомлення ” над полем введення, то можна переглянути повідомлення, які потрібно переслати, і змінити налаштування.

Користувач тепер може сам вибирати, чи показувати ім’я початкового відправника, а також зберегти або прибрати підписи до фотографій і медіафайлів. Крім того, можна прибрати зайве повідомлення з пересилання або змінити одержувача, якщо випадково був обраний не той чат.

Також telegram реалізував швидкий перехід між каналами для того, щоб було зручніше стежити за публікаціями. Тепер всі нові повідомлення з каналів, на які користувач підписаний, можна дивитися, не повертаючись в список чатів. Дійшовши до останньої публікації в каналі, потрібно просто потягнути екран вгору, щоб перейти до наступного непрочитаного каналу.

Крім того, у свіжій версії оновилася панель стікерів, з’явилися нові анімовані емодзі і лічильник непрочитаних коментарів.

Детальніше про всі зміни можна прочитати в блозі telegram.

Відзначимо, що кілька днів тому telegram проводив тестування відеотрансляцій з необмеженим числом глядачів у своєму каналі для тестування, що і дозволило очікувати швидкий вихід версії з новим функціоналом.