Виробництво напівпровідників в китаї досягло рекордного обсягу в липні

23

Згідно з опублікованими офіційним пекіном даними, виробництво мікросхем в китаї зросло більш ніж на 41,3% в річному численні і досягло 31,6 мільярда одиниць в липні, що є новим місячним рекордом. Це пов’язано з тим, що на тлі високого попиту на чіпи, китайські виробники зайнялися розширенням потужностей.

Згідно з даними національного бюро статистики, в червні обсяг виробництва чіпів досяг 30,8 мільярда одиниць, що на 800 мільйонів менше, ніж у липні. За перші сім місяців року в китаї було вироблено 203,6 мільярда чіпів, що на 47,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Виробництво чіпів є пріоритетом в плані китаю на поточну п’ятирічку, оскільки країна готується до посилення технологічного протистояння з сша. На тлі глобального дефіциту чіпів китайські напівпровідникові підприємства щосили намагалися нарощувати виробничі потужності і навіть відновили деякі незавершені проекти, яким не вистачало фінансування.

Huaian imaging device manufacturer corporation (hidm), незавершений проект фабрики в провінції цзянсу, був проданий за $260 мільйонів державній компанії rongxin semiconductor на віртуальному аукціоні 7 липня. Аналітики вважають, що це може створити прецедент для відновлення збанкрутілих проектів з виробництва напівпровідників в китаї.

Крім того, sien, напівпровідникове підприємство, створене засновником smic, нещодавно почало виробництво 8-дюймових (200-мм) кремнієвих пластин в китайському місті циндао і в даний час проводить випробування перед запуском у виробництво 12-дюймових пластин (300-мм).