Витік розкрив вихід half-life 2 remastered, crysis 4, bioshock 2022 та інших гучних хітів

11

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

Сьогодні в мережу потрапила інформація про готуються до виходу декількох великих ремастерах і іграх. Джерелом витоку став сервіс nvidia geforce now. У число злитих ігор потрапили final fantasy tactics remaster, final fantasy ix remake, crysis 4, half-life 2 remastered та інші. Більший список ігор можна подивитися за цим посиланням. Цікаво, що деякі з ігор є ексклюзивними для playstation, nintendo і xbox.

Хоча витік походить від сервісу geforce now, це не означає, що всі ігри для консолей будуть портовані на пк. Тільки деякі ігри можуть отримати версію для персональних комп’ютерів.

За витоком стоїть ighor july. Він отримав доступ до цієї інформації, ретельно вивчивши клієнтську програму gfn. Ось, що він сказав у своєму блозі: “приблизно півроку тому сервіс nvidia geforcenow працював інакше. Ви можете відразу запустити steam і після цього вибрати гру за вашим вибором. Більшість ігор заблоковано через обмеження gfn, але я зрозумів, як запускати ігри, які офіційно не доступні на своїх веб-сайтах. Я тоді встиг пограти в gas guzzlers extreme. Я хотів знайти спосіб отримати повний список ігор, доступних для gfn. Дуже стара версія клієнтської програми gfn завантажила файл whitelist.json, що містить кілька тисяч ігор. На жаль, отримати нове оновлення цього файлу більше неможливо. Чотири місяці тому я вирішив продовжити своє дослідження та вивчити клієнтську програму gfn. Я витратив більше часу, ніж очікував, але воно того варте”.