Витік: the last of us 2 скоро стане доступна на pc через стрімінг

12

Пригодницький екшен the last of us: part ii з’явиться в передплатному ігровому сервісі sony. Правда, це буде не ps plus , а хмарна платформа playstation now .

Інформацію про це деякі користувачі помітили на головній сторінці програми ps now, де в розділі з недавно доданими іграми на короткий час з’явилася the last of us 2 і ще кілька проектів від сторонніх розробників, в тому числі fallout 76 , desperados iii і final fantasy viii remastered . Жодного з них в підписці на даний момент немає.

Швидше за все, всі чотири тайтла будуть додані в жовтневу добірку ps now. Офіційний анонс повинен відбутися в понеділок.

Playstation now пропонує більш ніж 800 ігор, доступних для віддаленого запуску на playstation 4 , playstation 5 і pc . Власники консолей ps4 і ps5 також можуть завантажувати підтримувані залізом проекти прямо в систему і запускати їх локально за аналогією з тим, як працює xbox game pass. Вартість послуги становить 10 доларів на місяць, 25 доларів на квартал або 60 доларів на рік. У росії сервіс як і раніше не запущений.