Вивчаємо android. Як прибрати панель управління мультимедіа (віджет мультимедіа) з шторки швидких налаштувань android

18

З деяких пір в меню швидких налаштувань операційної системи android з’явився віджет мультимедіа (панель керування). Це досить корисна річ, але іноді вона може виявитися надлишковою і нам хотілося б позбутися від цього віджета.

Однак тут не обійшлося без проблем. Іноді ми можемо отримати кілька екземплярів одного і того ж додатка з різних сеансів і вони не зникають, коли ви закінчите роботу з ними.

Якщо ви хочете видалити один з віджетів управління мультимедіа, спочатку відкрийте панель швидких налаштувань провівши пальцем зверху вниз по екрану, а потім знайдіть віджет, який потрібно прибрати.

Ви не можете видалити віджет, якщо відкритий в ньому медіафайл в даний момент відтворюється, тому обов’язково зупиніть програвання. Потім натисніть на віджет і утримуйте його, поки не з’явиться меню роботи з ним. У цьому меню вам потрібно вибрати опцію “приховати”.

Ось і все. Віджет мультимедіа буде видалений з панелі швидких налаштувань. Це допоможе вам у випадках, коли мультимедійні програми працюють або завершують свою роботу неналежним чином.

схожі матеріали: