Windows 11 classic context menu-відновить в windows 11 класичне контекстне меню

14

У windows 11 розробники замінили частину звичних контекстних меню новими, часом не дуже зручними елементами управління. Так, в новій версії операційної системи було замінено контекстне меню провідника, папок і файлів. Так, воно ідеально вписується в оновлений дизайн windows 11, але до нього потрібно звикнути. Якщо нове меню видається вам не дуже зручним, ось простий спосіб повернути в windows 11 класичне контекстне меню windows 10.

Скачайте з сайту www.sordum.org безкоштовну утиліту windows 11 classic context menu і запустіть від імені адміністратора.

Ця маленька портативна програмка являє собою найпростіший твікер, що змінює параметри реєстру, що відповідають за стиль відображення контекстних меню робочого столу, каталогів і файлів в windows 11.

Щоб відновити класичні меню, натисніть кнопку “enable win11 classic context menu style” .

При цьому синя смуга з текстом «win 11 default context menu style enabled» стане зеленою, а текст буде замінений на “restart explorer to activate the classic context menu” .

Підтвердіть в діалоговому віконці перезапуск провідника.

Клікнувши після перезапуску графічної оболонки правою кнопкою миші по порожньому місцю робочого столу, папці або файлу, ви побачите старе класичне меню, яким ви його запам’ятали в windows 10.

Щоб повернути новий вигляд меню windows 11, запустіть утиліту і на цей раз натисніть кнопку » enable win11 default context menu style ” .

Microsoft.