Як отримати root (рут) права на android

20

Активація root на android відкриває перед користувачем безліч можливостей по налаштуванню, оптимізації та кастомізації свого пристрою. Спочатку дана функція заблокована виробником з метою запобігання внесення недосвідченими власниками змін налаштувань, здатних порушити нормальну працездатність гаджета. Якщо ви розумієте, навіщо отримувати рут на андроїд і усвідомлюєте, до яких наслідків це може привести (а вся відповідальність буде лежати виключно на вас, плюс з великою часткою ймовірності подібна розблокування анулює право на гарантійне обслуговування), ознайомтеся з нижчевикладеною інструкцією, і все обов’язково вийде.

Активація root (рут) на андроїд за допомогою комп’ютера

На сьогоднішній день розроблено безліч програмних продуктів, що дозволяють автоматизувати процес активації рут на андроїд. Як приклад наводимо програму kingo android root. Цей додаток можна вважати практично універсальним – воно здатне розблокувати більше 1000 різних девайсів на андроїд, напевно і ваш гаджет є в базі даних.

Скачайте програму на офіційному сайті розробника –

Підключіть андроїд-гаджет до комп’ютера/ноутбука через usb. Далі відкрийте меню налаштування вашого смартфона / планшета, зайдіть в розділ «для розробників» і активуйте налагодження по usb, зазначивши відповідний пункт галочкою. Додатково відзначте галочкою пункт»невідомі джерела”.

Поверніться до комп’ютера / ноутбука з встановленою програмою. Дочекайтеся, поки вона завантажить необхідні драйвера.

Програма визначить, який пристрій підключено до комп’ютера. Вам залишиться лише натиснути кнопку root і дочекатися закінчення процедури розблокування.

Не відключайте смартфон/планшет від комп’ютера, поки не завершиться процес. Таке оповіщення свідчить про успішне отримання рут на андроїд.

Активація root (рут) на андроїд без допомоги комп’ютера

При відсутності доступу до комп’ютера, права суперкористувача можна отримати силами одного лише смартфона/планшета. Для цього також необхідно використовувати спеціальні програми. В офіційному google play жодного з них ви не знайдете, зате безліч відповідних пропозицій доступно в каталогах неофіційних маркетів.

Відповідно до відгуків користувача, одним з кращих додатків, що дозволяють активувати рут на андроїд без допомоги комп’ютера, є root

master – 4pda.ru/forum/index.php?showtopic=657760. Утиліта розпізнає як пристрої від популярних виробників, так і смартфони/планшети від маловідомих китайських брендів, що робить її універсальною.

При завантаженні і установці apk-файлу ваш гаджет може показати повідомлення про потенційну небезпеку, проігноруйте.

Як зазначалося, все робиться за допомогою однієї кнопки.

Натисніть її і дочекайтеся завершення процесу.

увага! під час роботи додаток може намагатися відкрити сторонні сторінки. Зазвичай це додатки в google play. Щоб уникнути подібних незручностей, вимкніть інтернет на час активації root.

Як перевірити наявність root (рут) прав на андроїд

Якщо ви отримали root права по вище наведеним інструкціям і хочете упевниться в цьому, то вам потрібно виконати невеликі маніпуляції:

  • вам потрібно зайти в термінал (додаток) і прописати команду su, після чого ви повинні побачити символ#, що означає вітання, а значить і наявність прав.
  • спробувати використовувати додатки, які до цього не працювали у вас через відсутність root прав. Якщо додатки вимагають наявність прав працюють і не видають помилок, або попереджень, то значить, що ви пірат.
  • встановіть програму з google play під назвою root check. Після запуску, ви зможете чекнути (перевірити) наявність прав, якщо вони у вас є, то на решітці # буде зелена галочка, як на скріншоті нижче.

увага! перш, ніж отримати ці самі права подумайте, а чи потрібні вам вони? не рекомендуємо активувати піратські права при відсутності належних знань, так як у вас анулюється гарантія на ваш android девайс, а значить ви не зможете скористатися гарантійним випадком при наявності root.