Як пацієнтам правильно підібрати ліки.

3-11-2019

Як пацієнтам правильно підібрати ліки.

Що потрібно робити, а що, навпаки, категорично заборонено при різкому підвищенні тиску — гіпертонічному кризі. Мільйони людей регулярно приймають гіпотензивні (знижують тиск) кошти і ведуть в загальному – то нормальний спосіб життя. Але потрібно пам’ятати: при гіпертонії може відбуватися різке і раптове підвищення артеріального тиску понад 180 мм рт. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://medpravda.com.ua/preparat/nifuroksazid/.
Його найбільш часті симптоми — слабкість, запаморочення, нудота і блювання, підвищена пітливість, шум у голові, що давить пульсуючий біль в області потилиці, мушки перед очима і інші порушення зору, що з’явилися без видимих причин задишка або прискорене серцебиття, у деяких випадках — біль за грудиною, судоми.
Причин, що провокують гіпертонічний криз, багато. Це може бути і стрес, і перевтома, і надмірні фізичні навантаження, і порушення харчового режиму (зловживання солоною їжею, кава, спиртним), і навіть проста зміна погоди, особливо перепади атмосферного тиску.