Як вибрати 3д друк

12-21-2018

Как выбрать 3д печать
Ексклюзивність і неповторність надрукованої продукції виводить послуги з 3d друку на передовий рівень, адже можна втілити в життя будь-яку свою фантазію. Стати інженером і замовити по власному тривимірному проектом будівля, а потім разом з сином вивчати основи проектування, або ж стати креативним дизайнером і реалізувати свої творчі пошуки в моделюванні прикрас і аксесуарів, які також легко можна надрукувати на 3d-принтері, а потім пофарбувати в потрібний колір.
Також хочемо вам порекомендувати https://3d-52.ru
Останнім часом все більшою популярністю починає користуватися 3d друк в Києві для виготовлення пам’ятних подарунків, і це не дивно, адже індивідуальність і уважність до деталей завжди високо цінувалася. Погодьтеся, досить легко зайти в магазин і купити будь-яку вподобану річ, інша справа, якщо ви проявіть винахідливість і скористаєтеся послугами по 3d моделюванню і друку.
Компанія 3dFly здійснює доставку продукції у всі міста України в найкоротші терміни:Харків, Одеса, Дніпропетровськ;Запоріжжя;Львів;Вінниця, Черкаси та ін
Терміново потрібна деталь для автомобіля, а в автосервісі кажуть чекати доставку кілька місяців? Не проблема! Друк на 3d принтері дозволить вам вирішити будь-яку задачу і при цьому не створить ніяких складнощів. Вам достатньо мати модель шуканої автозапчастини, і ми її надрукуємо для вас. Якщо моделі немає, то ми надаємо послуги 3d моделювання і допомагаємо зі створенням будь-яких прототипів.
Існує безліч матеріалів, які використовуються в 3Д друку: метал, різні пластики, фотополімери, гіпс, віск і т. д. найдешевшим і популярним матеріалом є пластик, адже він буває еластичним, термостійким і навіть стійкою до ультрафіолету. Ми безкоштовно запропонуємо вам декілька варіантів матеріалу, який буде відповідати вашим вимогам.
Наша компанія вже давно займає лідируючі позиції в сфері 3d друку, ми працюємо на новітньому обладнанні, яке дозволяє з високою точністю друкувати будь-які необхідні речі з дивовижною швидкістю і якістю. Навіть дрібні малюнки і літери в різних відбитках будуть виконані з максимальною акуратністю з гладкою поверхнею без необхідності будь-яких доробок.
Кожна технологія 3D друку працює з різною точністю. Якщо говорити про 3Д друк пластиком, то тут вона залежить від марки принтера, ступеня його зносу та розміру моделі. Також точність залежить від розміру моделі, чим вона більше, тим сильніше усадка пластику. Але середні цифри похибки 0.1-0.7 мм. найвища точність – це ювелірні 3Д принтери, які друкують фотополимерами і воском.