Як вибрати бездротове пристрій передачу з комп’ютера на телевізор!!!!

9-27-2019

Сучасні виробники смартфонів і телевізорів надають користувачам величезні можливості. Зараз, якщо вас не влаштовує діагональ вашого телефону, ви можете запросто відобразити його вміст на екрані телевізора. Таким способом можна переглядати фотографії, відеозаписи, кіно і виконувати безліч інших функцій. У цій статті ми розповімо, як дублювати екран телефону на Смарт ТВ і можна здійснювати підключення до телевізора бездротовим шляхом. Також хочемо вам порекомендувати Беспроводной hdmi

Більшість користувачів вважають, що «розумний» телевізор може дублювати з мобільного телефону тільки фотографії, фільми і відеофайли. Насправді, функціонал у даного пристрою більш різноманітний. Функціональні можливості такої синхронізації безпосередньо залежать від того, яким способом гаджети були підключені один до одного. У першому випадку для того, щоб підключити телефон до телевізора Sony або будь-якого іншого бренду, потрібна наявність кабель USB Slim Port, HDMI або звичайного з роз’ємами «тюльпан». Більшість сучасних телевізорів, якщо і не підтримують Wi – Fi для синхронізації з девайсом, обов’язково мають хоч один порт для цих кабелів. Як вивести екран телефону на телевізор через HDMI кабель. Дублювання екрану телефону на ТБ за допомогою HDMI кабелю вважається самим надійним і простим способом. Для цього потрібні гаджети, які підтримують тип з’єднання, що здійснюється через порт micro – HDMI. Слід пам’ятати, що далеко не всі моделі сенсорних телефонів можуть демонструвати зображення на зовнішньому телевізійному екрані.

Тому до того, як вивести екран телефону на ТБ, потрібно налаштувати гаджет. Як здійснити дублювання екрану телефону на ТБ через MHL і Slim Port. Якщо телевізор і телефон підтримують функцію MHL, то вивести зображення на телевізійний екран можна за допомогою USB порту. Це з’єднання дозволяє повністю дублювати зображення з мобільного. При цьому смартфоном можна буде управляти за допомогою телевізійного пульта. Стандарт Slim Port працює за таким же принципом. Але крім цього, він здатний передавати файли на телевізор через порти VGA, DVI і DisplayPort. Щоправда, для його роботи необхідно додаткове зовнішнє харчування. Як вивести екран телефону на ТБ бездротовим шляхом.

Щоб активувати функцію, потрібно зайти у відповідну програму на смартфоні і знайти в ній свій телевізор. Включити мережу Wi – Fi у налаштуваннях обох девайсів. Знайти в списку свій телевізор. Підтвердити запити на обох девайсах. Після цих маніпуляцій зображення з екрану Android телефону має продублироваться на екрані телевізора. Якщо з якихось причин відеофайли не відтворюються на смартфоні, їх можна продублювати на TV цими ж способами.