Як вибрати Блок-хаус металевий!!!!

10-1-2019

5

Як відомо, просто побудувати будинок недостатньо – його слід забезпечити захист від всіх несприятливих зовнішніх факторів. Для цієї мети раніше повсюдно використовувалися спеціальні плити, штукатурка і вагонка. Проте зараз все частіше споживачі схиляються до застосування сайдинга. Одна з його різновидів -металевий блок – хаус, про нього і піде мова. Металевий блок – хаус – обробний матеріал, що виготовляється з оцинкованого металу і полімерних покриттів, за спеціальною технологією. Металевий блок – хаус має перевагами і недоліками, що визначаються складною багатошаровою структурою матеріалу. Також хочемо вам порекомендувати https://www.budservic.com.ua/blokhaus-met/

Стійкість до впливу опадів, сонячних променів, агресивного середовища (лугів, розчинників та ін. Забезпечення додаткової теплоізоляції при збереженні можливості “дихати” поверхням будинку (завдяки складній структурі матеріалу). Довговічність (термін служби матеріалу – більше 50 років). Приємний зовнішній вигляд (матеріал дозволяє створити практично монолітне покриття). Різноманітність колірної палітри і текстури (з допомогою особливих технологій можна отримати практично будь-який малюнок будь-якого відтінку, але у споживачів найбільш витребувана текстурою, що імітує натуральну деревину). Відсутність витрат на обслуговування (на відміну від натуральних матеріалів, металевий блок – хаус не вимагає щорічного фарбування і ремонту). Одна з переваг сайдинга з металу – простота монтажу.

Дійсно, володіючи мінімальними технічними навичками, найпростішим інструментарієм (молоток, ножиці по металу, рівень, рулетка) і часом (якого потрібно не так вже й багато), монтаж металевого блок – хауса можна виконати і самостійно. Фасад будинку необхідно очистити від старих матеріалів, які погано тримаються (штукатурки та ін Для підвищення теплоізоляційних властивостей матеріалу, можна виконати установку утеплювача. Для цього слід вибрати натуральний матеріал, який добре “дихає”. Для дерев’яного будинку кращий варіант – мінеральна вата. Утеплювач кріпиться за допомогою тарілчастих дюбелів. В якості решетування під металевий сайдинг можуть бути використані дерев’яні бруски або металевий профіль. На цьому монтаж металевого блок – хауса завершений. Зусилля й кошти, витрачені на обробку фасадів з допомогою даного виду сайдинга, окупляться з лишком процесі експлуатації – металевий блок – хаус буде служити не менше півстоліття, не вигорить і не вимагаючи ремонту.