Як вибрати ставки на теніс

8-29-2019


Теніс або великий теніс –це не командний вид спорту, тут все вирішує індивідуальна майстерність. Найчастіше зустрічається одиночна гра, яка має двох суперників і парна, де грають дві команди з двох польових гравців.
Також хочемо вам порекомендувати https://g1.bet/stavki-na-tennis, тут у вас є усі шанси на вийграш.
Ставки на великий теніс мають відмінні риси, які притаманні тільки цьому виду спорту.
Ставки на теніс все набагато простіше: заміна неможлива. Турніри діляться на жіночі і чоловічі. Найпрестижнішими вважаються турніри Великого шолома. Кремля чи Жіночий виставковий турнір в Сінгапурі. Досвідчені беттеры можуть на одному цьому факті добре заробити. Вплив на суддів на гру мінімально.
Однак, вона набагато менше, ніж розпис на футбол або хокей. Це обумовлено в першу чергу специфікою самої гри, а не жадібністю букмекерської контори. Розглянемо основні види ставок на теніс. Він також буває «менше» або «більше». Фора може бути плюсова або мінусова.
Це основна лінія, яку пропонують букмекерські контори.
Існує декілька стратегій ставки на теніс, які можуть призвести до максимального виграшу. Всі вони досить прості у виконанні, але потребують доброго знання ігри і передматчевій аналітики.
Згідно зі статистикою, тенісисти здебільшого виграють свої подачі. Тому стратегія полягає у здійсненні ставки на перемогу подає спортсмена. Щоб мінімізувати ризики, краще вибрати пару різного рівня.
Для здійснення даної стратегії необхідна реєстрація в декількох букмекерських конторах. Завдання порівняти коефіцієнти і укласти парі на одна подія, але з протилежними наслідками. Можна поставити на переможця зустрічі, або на тотал менше в одній конторі і тотал більше в іншій конторі. Головне стежити за тим, щоб сума однієї угоди не перевищувала суму можливого виграшу. Інакше, незіграна ставка відведе беттера в нуль або мінус. Вибирайте матч, де зустрічаються однакові за силою суперники. Різниця коефіцієнтів на перемогу повинна бути мінімальною, не більше ніж 50 – Якщо один з тенісистів візьме перший сет з великою перевагою, то контора поміняє коефіцієнт, вважаючи, що у нього шансів на перемогу більше. Цим переоцениванием і користуються професійні беттеры.
Хокей за видовищністю не поступається футболу, а по динамічності навіть перевершує.
Вся інформація носить ознайомлювальний характер. Даний сайт не приймає ставки.