Як вибрати теплоакумулятор

10-14-2019

Как выбрать теплоаккумулятор
.

Тепловий акумулятор — це пристрій для накопичення тепла з метою його подальшого використання. Застосовується в індивідуальних будинках, квартирах і в промисловості (заводи, фабрики і т. Теплоакумулятор дозволяє знизити енерговитрати на опалення і гаряче водопостачання, збільшити ресурс роботи обладнання і ефективність системи опалення. Будь опалювальна система, з твердопаливним котлом зокрема, не мислима без встановлення буферної ємності. З її допомогою можна не боятися перегріву котла, більш раціонально використовувати тепло, що виділяється, і не перетоплювати житлове приміщення. Також теплоакумулятор дозволяє ефективно поєднувати різні види джерел тепла і розподіляти гарячу воду не тільки за конвекторів, але і в якості ГВП при невеликому споживанні. Теплоаккумулятори мають дуже широкий спектр застосування, про всі способи використання та інші плюси даного устаткування можна прочитати в нашій статті. Також хочемо вам порекомендувати купить теплоаккумулятор накопичувальний бак для системи опалення.

Також є індивідуальні моделі, не серійного виробництва, з теплообмінником, а іноді навіть і корпусом з нержавіючої сталі. У більшості випадків вибір теплоаккумулятора для котлів прерогатива монтажної організації, яка буде підключати і налагоджувати систему опалення. Оскільки кожна ЗІ індивідуальна і є величезна кількість факторів, від яких слід відштовхуватися при виборі буферної ємності, то бажано все – таки довірити вибір людині безпосередньо курирує об’єкт. ), вказати необхідну конфігурацію (з або без ізоляції, з або без теплообмінника).

Також можна вибрати теплоакумулятор для опалення в г Борислав (на якому саме складі потрібне Вам обладнання, уточнюйте у наших менеджерів або замовити доставку по Україні. Якщо у Вас виникли складнощі з вибором або хочете уточнити будь-які питання, що цікавлять деталі — дзвоніть прямо зараз. Ми з задоволенням допоможемо Вам у будь-якому питанні.