Як відключити тестовий режим windows 10

15

Спочатку інсталяція неофіційних драйверів в windows неможлива через високий шанс несумісності програми з обладнанням. Неузгодженість зв’язки драйвера і пристрою веде до нестабільної роботи, вильотів або раптовому рестарті ос. Тестовий режим дозволяє обійти обмеження і встановлювати драйвери, які не пройшли перевірку автентичності. Про його активації повідомляє марка на робочому столі.

Розглянемо способи відключення і включення тестового режиму в windows 10 стандартними і сторонніми засобами.

Використовуємо командний рядок для відключення тестового режиму

Як уже згадувалося вище, test mode windows супроводжується перманентно закріпленим повідомленням внизу екрану біля панелі завдань. Воно містить відомості про поточну версію і пакеті оновлення ос. Найпростіший спосіб повернути систему в колишній стан, і стерти неприємну оку напис — скористатися командним рядком.

важливо! наведені способи управління режимом тестування аналогічно відносяться до всіх сучасних релізів windows, включаючи 7 і 8 покоління.для цього потрібно:

  1. натиснути пкм по символу меню “пуск” і відкрити “windows powershell (адміністратор)» або” командний рядок “(в залежності від версії ос);
  2. в області введення надрукувати: “bcdedit.exe-set testsigning off”, підтверджуючи дію клавішею enter;перезавантажити систему — тепер комп’ютер повинен запуститися в штатному режимі.
  3. якщо введення команди і перезапуск системи не дав результатів, а водяна марка не зникла з екрану — потрібно знову включити перезавантаження пк і зайти в bios (uefi) материнської плати. У ньому необхідно знайти параметр “secure boot«, встановити для нього значення» disable”, зберегти зміни і повторно запустити windows. Далі, перейти в powershell і повторити дії з першого і другого кроку.

Якщо попередній пункт не допоміг вирішити проблему-послідовно пропишіть в консолі bcdedit.exe -set testsigning off »« bcdedit.exe -set loadoptions enable_integrity_checks »« bcdedit.exe-set testsigning off »

Після закінчення операцій з консоллю (або powershell) не забути перезавантажити комп’ютер.

Через universal watermark disabler

Крім класичного «консольного» для власників системи є другий варіант — через програмне забезпечення universal watermark disabler. Воно корисно для людей, які мають намір продовжити користуватися тестовим режимом, але бажаючих прибрати докучливе повідомлення. Таким чином, дане пз не вимикає, а лише маскує його.

Завантажити з офіційного сайту: https: / / winaero. Com / download

  1. розархівувати і запустити файл ” uwd.exe “з правами адміна;
  2. клікнути курсором миші по “install”, і погодитися з усіма спливаючими попередженнями;
  3. перезавантажити пк і переконатися у відсутності водяної марки.

Повернення до початкового стану

Незважаючи на вразливість операційної системи, деякі комплектуючі та пристрої не можуть працювати без непідписаних драйверів належним чином. Це стосується продукції від китайських маловідомих виробників і застарілих моделей, непідтримуваних сучасними редакціями ос.

Тому, доводиться прибирати обмеження, спочатку встановлені розробниками microsoft. Після розгляду порядку відключення тестового режиму в windows 10, необхідно знати спосіб, як повернути його назад.

Запуск режиму тестування проводиться наступної черговості:

  1. відкрити командну консоль вже відомим шляхом і вписати: “bcdedit.exe-set testsigning on»;
  2. натиснувши клавішу “enter”, перезавантажити комп’ютер. Тепер внизу робочого столу знову закріпиться відповідне повідомлення.

Режим тестування windows необхідний для перевірки функціонування програм на ранніх стадіях розробки, а також у випадку, коли пристрої просто не можуть функціонувати при нормальних умовах. Але не варто зловживати розширеними можливостями системи-це може привести до незворотних пошкоджень системних файлів ос внаслідок зараження шкідливими файлами, часто маскуються під безпечний софт.