Як відремонтувати iMac

11-3-2018

Как отремонтировать iMac
Однозначно, кращий сервіс в Києві. Але припускаю, що і в галактиці. Міша КацуринОснователь Atlas/Barbara Bar/Зелений Театр misha.katsurin Звертався до хлопців за реанімацією айфона; приємно здивувало те, що вони спробували максимально заощадити мені кошти, зробивши все можливе і немає для рихтування корпусу, хоча там світила заміна.
Також хочемо вам порекомендувати https://applekiev.com.ua/category/remont-imac/
Рекомендую. Максим ЯковерУправляющий партнер UNIT.city chasopys.ua Ремонтом техніки Apple зараз займається, напевно, сотні компаній. Я рекомендую не ризикувати і не витрачати час на вибір. UiP – перевірений варіант. І за термінами. І за ціною. І за якістю. Артур ОруджалиевСЕО Ain.ua Ain.ua Сервіс до неподобства хороший: відлітав працювати в Німеччину, попросив хлопців терміново знайти потрібну модель ноута. Подзвонили на наступний день (субота), сказали що все на місці. Запитали коли буду і який чай заварити.
Ремонт іРһопеСломался iPhone? Несіть його в UiPservice!Ремонт iPadНе працює iPad? Ми його відремонтуємо!Ремонт МасЕсли глючить ваш iMac, ми подивимося що не так.Ремонт МасВоокПочистим, полагодимо, проапгрейдим ваш MacBook!UiPservice – сервісний центр Apple створений засновниками порталу UiP.me (ex-ukrainianiphone.com) — найбільшого інтернет-спільноти поціновувачів техніки Apple в Україні.Ми ремонтуємо – ви отдыхаетеНаши інженери спеціалізуються на всіх видах ремонту Apple. Як на складних ремонтах, які передбачають наявність прямих рук і знання мікросхемотехніки, так і на більш простих – модульних ремонтах. Середній досвід роботи спеціалістів — 9 років. За весь час існування сервісного центру, інженери UiPservice відремонтували понад 500 iPad-ів. Успішно замінили близько 2000 дисплейних модулів в iPhone. Удосконалили понад 200 MacBook-ів. Не меншої кількості ноутбуків Apple вони подарували друге життя після знайомства лептопа з ранковою кавою або вечірнім вином. Співробітники сервісного центру по праву пишаються своєю роботою, адже найголовніше досягнення в їх роботі — це щасливі обличчя клієнтів. Маса позитивних відгуків про роботу UiPservice в інтернеті підтверджують наш високий рівень сервісного обслуговування.Ремонт техніки AppleВ офісі UiPservice ви можете отримати сервісне обслуговування з гарантією всіх видів техніки Apple. Досвідчені інженери, перевірені комплектуючі і професійне обладнання — це те, що необхідно для ремонту вашої техніки. У нас ви зможете відремонтувати:iPhone, iPad;iMac;MacBook;Apple Watch;Наш сервісний центр першим у Києві впровадив опцію заміни телефону. Поки ми ремонтуємо ваш айфон, ви користуєтеся нашим iPhone.Де і як ми работаемОфис сервісу Apple знаходиться недалеко від метро “Майдан Незалежності” на Михайлівській, 14 у Києві.