Як влаштуватися в студію Pixar?

263

Хочеш працювати в анімаційної індустрії? Andrew Gordon з Pixar пояснив як переступити поріг студії і яким чином там проходить стажування.

Ми запитали Andrew Gordon, головного аніматора студії Pixar, яку пораду він би дав початківцям аніматорам? Ось що він розповів про гнучкої стажуванні, важливості портфоліо та чому можна запропонувати помити туалети…

Як найкраще потрапити в індустрію?

Точно не треба просто думати «Я хочу працювати в Pixar» або «Я хочу працювати ще десь». В основному, набирайтеся досвіду де тільки можете і працюйте так добре, як тільки можете. Зрештою, вам доведеться робити не-таку-вже-і-класну роботу просто щоб отримати ту, яку ви хочете.

Стажування — це чудово, якщо ви на них потрапите. Я б сказав: «Слухайте, можна я просто буду пакувати коробки або мити туалети? Тільки дайте мені можливість попрацювати на цій машині, до якої ні в кого більше немає доступу». У той момент ви не отримаєте доступ до софту, але потім це вже буде не важливо, важливіше працювати разом з тим, кого в цій індустрії ти поважаєш. Так що, вибираючи де працювати, дивіться і думайте: «як я можу тут вчитися?». Крім того, коли ви переступите поріг, у вас буде позитивний настрій, але ви не відчуєте, що все дуже круто.

Я керував трьома стажуваннями тут в Pixar, і найбільша небезпека для стажирующихся думати. робота в студії – це легко. У нас хороший спортзал, освітня система — це все дуже зручно. Але іноді це стає дуже зручним для новачків, і думаю, що це небезпечно. Не те, щоб не можна було б веселитися, але іноді потрібно занурюватися повністю в роботу над сценою, забувши про грі в баскетбол на довгі години.

Для аніматорів-новачків це насамперед досвід, а якщо у вас немає доступу до отримання досвіду — ставте собі цілі і завдання. Запишіться на курси; робіть щось на робочому місці, не втрачайте зв’язку з цим — ви будете рости і ставати краще. Зараз є багато способів досягти цього. Інтернет відкрив нові світи.

Я починаю роботу над інтернет-програмою The Art Department.org ми намагаємося залучити кращих вчителів в світі, щоб навчати і налагоджувати зворотний зв’язок у роботі. Тут немає нічого нового, тут важливо те, як ви налаштовуєте цю зворотний зв’язок і переходите на наступний рівень.

Як влаштуватися в студію Pixar?

Як ми вибираємо підходящих для стажування?

Ми отфильтровываем пропозиції в пошуку дійсно хороших людей і тільки потім проходимо тривалий процес перегляду. Кожен просто приходить і сідає у нас в кімнаті, і ми переглядаємо його ріли знову і знову, поки не вирішимо, чи підходить нам претендент.

Іноді все йде за шаблоном «Ця людина просто божевільний, але ми підемо на це». Крім того, є люди очевидно обдаровані і люди з потенціалом. Немає якогось певного ріла, який забезпечить вам місце в Pixar.

Хороша ідея зазвичай приходять в кінці дня. Разом з сприйнятливістю. Справа не в тому, щоб мати ідеально відполірований цикл ходи; тут справа в ідеях і їх втіленні.

Як влаштуватися в студію Pixar?

Які три основні поради ви б дали початківцям аніматорам?

По-перше, побудувати міцний фундамент з навичок у традиційному мистецтві, оскільки навіть якщо ви і не повинні її вивчати, це допомагає в постановці поз, компонування кадрів і так далі. Так що я б сказав, вивчайте як можна більше подібного до того, як пересядете за комп’ютер.

Далі я б порадив дійсно зануритися в роботу, присвятіть себе їй, сфокусуйтеся на тому, що вам найбільше подобається в цій роботі. Якщо ви хочете бути освітлювачем — займіться освітленням. Якщо вам подобається анімація – займіться їй серйозніше, ніж освітленням. Заглибтесь в розуміння своєї професії.

Останнє, що приходить в голову — потрібно визначитися, ким ви хочете бути в кінцевому рахунку. Бути аніматором 15-20 років — це робота, гідна винагороди. Але одного разу вам захочеться мати можливість зайнятися чимось іншим, чи буде це режисура або короткометражне кіно. Думаю, створення фільмів або робіт, які розповідають історії, безумовно, допоможе в самому кінці або протягом вашої кар’єри, тому що тут мова йде про розповіді історії, а не про створення одного — двох шотів. Тут мова про передачу характеру персонажа або моменту. Не упускайте з виду.

Я займаюся цим 15 років, і все ще шукаю новий досвід. Вам потрібно продовжувати вчитися. Як тільки ви стали самовдоволеним — ви сидите на одному місці і робите одну й ту саму роботу знову і знову — ось це справжня небезпека. Завжди доведеться себе підштовхувати.

Як влаштуватися в студію Pixar?

Щоб потрапити в Pixar потрібно якусь певну освіту, або вся справа в портфоліо?

Я думаю, будь-яка робота подібного роду, це в першу чергу, ваше портфоліо, а не документи. Роботодавець хоче знати, здатні виконувати роботу. Можна бути магістром або доктором наук в анімації, якщо таке взагалі можливо, але це не важливо.

Зрештою, ми шукаємо людей, здатних або в анімації, або в дизайні. Ви можете бути аніматором, дизайнером або художником, але ви повинні бути тим, хто нам потрібен.

У моєму відділі (анімації) ми шукаємо відмінних акторів з величезним потенціалом. Якщо у них є серйозні акторські навички, ми ризикнемо. Це лише половина справи, знаєте, знайти таких людей.

До нас надходить багато однотипних рилов з тими ж самими вправами. Але рили в дійсно цікавим підходом — велика рідкість. Ми завжди дивимося ролики з різних областей, вмикай моушен дизайн, але завжди потрібно думати, куди направити людини. Безліч моушен дизайнерів, я говорю зараз про After Effects — це люди, здатні робити розкадрування і подібне.

Джерело: www.creativebloq.com