Як встановити свої динамічні шпалери на macos

20

Динамічні шпалери вперше з’явилися ще в далекому 2018 році в macos mojave і за цей час вже встигли полюбитися багатьом користувачам, тим більше, що apple з кожним оновленням надає нам все більшу кількість нових зображень. Але чи замислювалися ви коли-небудь, що заставку можна зробити самостійно? ми розібралися в даному питанні і тепер готові поділитися з вами інформацією з цього приводу.

Як встановлювати власні динамічні шпалери на mac.

Зізнаюся, раніше я користувався виключно стандартними шпалерами з островами. Так, свого часу на робочому столі красувався острів catalina, який розташований в 35 км від лос-анджелеса і названий на честь святої катерини олександрійської, а зараз встановлений красень big sur. Сподіваюся, що зовсім скоро картинка зміниться разом з новою macos monterey.

Ідея apple називати операційну систему по найменуванню островів мені дуже подобається. Але купертіно пропонує і інші красиві заставки , ознайомитися з якими ви можете перейшовши в налаштування , робочий стіл і заставка . Тут ви можете побачити 7 стандартних зображень.

Динамічні шпалери в macos

Однак на цьому красиві динамічні заставки не закінчуються. Існує велика кількість сервісів і додатків, здатних нам в цьому допомогти. Сьогодні я розповім про одне з моїх улюблених: dynamic wallpaper club.

На сайті dynamic wallpaper club представлена велика кількість вже готових шаблонів з автоматично змінюваною зображеннями у великому дозволі, включаючи навіть 5k. Всі вони зберігаються в розділі gallery. Щоб завантажити те, що вам сподобалося до душі, достатньо всього лише клікнути на картинку, а потім натиснути на кнопку download, як тут же вона висвітиться в finder.

Кращий сервіс для створення динамічних шпалер на macos.

Але ми сюди прийшли зовсім не за цим. Нам потрібні власні шпалери. Зробити це теж досить просто, необхідно всього лише слідувати цій інструкції:

  • відкриваємо сайт і авторизуємося через google.
  • переходимо в розділ create і завантажуємо свої зображення в правий стовпець.
  • вибираємо в лівому стовпці time і налаштовуємо час, коли повинна показуватися та чи інша картинка. У preview вам буде представлений попередній перегляд.
  • натискаємо create і викачуємо вийшов файл.
  • потім переходимо в системні налаштування і встановлюємо будь-яку анімовану заставку з тих 7, що пропонує apple.
  • далі звертаємося до файлу, який завантажили на сайті, натискаємо двома пальцями по трекпаду, потім натискаємо встановити картинку робочого столу .
  • готово.

У цій нехитрій схемі існують деякі важливі нюанси. По-перше, для якісної роботи сайту вам може знадобитися vpn . Благо добірку подібних додатків ми робили раніше. По-друге, при установці свого зображення важливо, щоб всі завантажувані вами файли були в одному дозволі .

Інтерфейс сервісу dynamic wallpaper club.

Таким чином ви зможете встановити до 16 різних зображень, які будуть змінюватися протягом дня. В цілому, ідея установки персональних шпалер мені не дуже подобається. Будь-який інтерфейс з часом приїдається і вимагає кастомізації. А з урахуванням, що у apple з питаннями персоналізації і без того туго, перспектива копатися в налаштуваннях кожні два тижні зовсім не надихає.

Підписуйтесь на нас в яндекс.дзен, там ви знайдете багато корисної та цікавої інформації зі світу apple, якої немає на нашому сайті.

Додаток з шпалерами на macos

Пропоную вашій увазі додаток unsplash wallpapers , з яким більше не доведеться переживати з приводу пошуку нових шпалер. Програма сама буде оновлювати їх кожні 24 години. Подібного софта в інтернеті досить, але цей додаток здалося мені найякіснішим.

Зручний додаток з шпалерами на macos.

Завантажити unsplash wallpapers

Ніяких докучливих великих вікон, спливаючих після кожного запуску системи, все просто і лаконічно. Після запуску додаток висвітиться в панелі завдань нагорі і не буде набридати різними повідомленнями.

У програмі доступно чотири вкладки : перша запропонує вам по одній картинці. Друга-різні категорії на зразок природи, космосу або тварин. У третій розташовані переглядаються вами недавно заставки , а четверта вкаже на налаштування , де можна виставити параметри оновлення зображень.

У програмі можна змінювати зображення щодня, протягом тижня або вручну . Так, це не ті динамічні шпалери, до яких ми звикли в macos, але тим не менш. Думаю, що багатьом цей софт припаде до душі.