Як вибрати антивірус

4-27-2021

Вибір антивіруса на сайті https://ua.softlist.com.ua залежить тільки від поставлених завдань. Якщо ви весь час подорожуєте по світовій павутині, то краще використовувати продукти класу internet security. Таке програмне забезпечення пропонують всі великі компанії-виробники:” kaspersky”,” escan”,” panda”,” eset”, ” dr.web”. Всі вони містять: батьківський контроль, захист від фішингових посилань; деякі містять вбудовані брандмауери. “батьківський контроль” дуже потрібний компонент, якщо ви хочете убезпечити своїх дітей від шкідливого контенту. Одна проблема-продукти цього класу більш вимогливі до ресурсів. Так що якщо у вас застарілий або старий комп’ютер або нетбук, то краще придбати просто антивірус. Тепер коротко про деякі продукти, їх плюси і недоліки.

З плюсів: інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, приємний дизайн, більшість обчислень відбуваються в «хмарі», а як наслідок майже не завантажують систему.

З мінусів: не найшвидше реагування на нові види загроз, не найкраще індексування фішингових посилань, віруси в їх вірусні бази потрапляють найдовше, в результаті іноді захист кульгає.

Висновок: непогана захист для нетбуків і ноутбуків.

Продукти: антивірус, smart security.

З плюсів: зручне управління, можливість тонкої настройки, швидке реагування на нові загрози.

З мінусів: дірки в безпеці самої програми.

Висновок: непогана захист для персональних комп’ютерів, ноутбуків і нетбуків. Стартовий комплект йде на три комп’ютери.

Продукти: антивірус dr.web, антивірус dr.web pro, dr.web security space, dr.web security space pro, dr.web бастіон, dr.web бастіон pro.

З плюсів: не вимогливий до ресурсів, швидке оновлення баз, зручне управління, у версіях ” pro ” є брандмауер(в продукті dr.web-сайт його замінює криптограф), мінімалістичний дизайн.

З мінусів: незручний для недосвідчених користувачів, відсутність ігрового режиму.

Висновок: один з кращих варіантів захисту для всіх типів комп’ютерів, але незручний для початківців.

Продукти: антивірус, internet security, crystal.

Плюси: найсвіжіші вірусні бази, найкраща перевірка в режимі реального часу і захист від фішингових посилань, резервне копіювання, наявність красивого гаджета робочого столу для зручності роботи, гарний дизайн, пошук вразливостей в встановлених програмах. У “internet security” є тонко настроюється батьківський контроль. У» crystal ” додано шифрування даних і менеджера паролів.

З мінусів: найбільш вимогливий до ресурсів, нетбуки будуть сильно гальмувати, як і старі комп’ютери. У старших версіях багато далеко не найпотрібніших функцій.

Висновок: кращий варіант захисту для комп’ютерів з хорошими характеристиками.