Як вибрати музику

12-13-2021

Перед тим як додати музичний стікер, потрібно створити пост в сторіс. З текстовими сторіс, які створюються кнопкою “створити” в бічному меню камери, це теж працює, а ось з публікаціями в стрічці немає.  Хочемо порекомендувати вибрати найкращу музику на сайті https://mufm.me/ , тут тільки найкраща музика.

Обробити свій пост-додати фільтри та інші стікери — ви можете на цьому етапі, а можете і після додавання музики.

Натисніть на кнопку додавання стікерів і знайдіть там пункт»музика”. З’явиться список рекомендованих треків, але у верхній частині екрана є пошуковий рядок — з її допомогою можна знайти цікаву для вас пісню. Натисніть на трек, який хочете додати в сторіс.

Після того як ви вибрали пісню, вам запропонують налаштувати стікер. Глобально є дві настройки: який фрагмент буде звучати в сторіс і як буде виглядати сам стікер.

Спочатку виберіть фрагмент – він може бути тривалістю до 15 секунд. Для цього рухайте вліво-вправо один з двох повзунків в нижній частині екрана. Поруч з повзунками є кнопка зміни тривалості: якщо 15 секунд занадто багато, можна підрізати фрагмент пісні.

Якщо в базі «instagram» є текст пісні, яку ви вибрали, то на екрані з’являться анімовані рядки, як в караоке. Перемикаючись між кнопками в нижній частині екрана, можна налаштувати шрифт і пов’язану з ним анімацію. Кольорова кругла іконка у верхній частині екрана потрібна, щоб змінювати колір тексту.

Якщо тексту в базі “instagram” немає або вам не хочеться виводити караоке в сторіс, ви зможете вибрати один з двох статичних варіантів стікера: на них зображена обкладинка альбому, ім’я виконавця і назва пісні.

Коли закінчите з настройками, натисніть кнопку “готово”.

Ви нарешті отримали музичний стікер! тепер ви можете рухати його по екрану, нахиляти і змінювати розміри, як і зі звичайними стікерами. Виберіть ідеальне місце і публікуйте те, що у вас вийшло.

Що робити, якщо у мене немає музичного стікера?

Як пояснив т—ж представник компанії «фейсбук”, музичні стікери будуть з’являтися у російських користувачів поступово. Це означає, що вам, ймовірно, доведеться почекати кілька днів або тижнів — точні терміни невідомі.

Щоб скрасити очікування, можна:

  • оновити додаток “instagram” до останньої версії. Це ніколи не буває зайвим.
  • переконатися, що ви перебуваєте в росії: і фізично, і віртуально. Якщо у вас на телефоні постійно включений vpn « “instagram” може думати, що ви в іншій країні, і через це не включати музичні стікери.
  • вийти з облікового запису і увійти знову, видалити додаток і встановити заново, вимкнути і включити телефон. В інтернеті радять всяке, але, швидше за все, це буде не сильно ефективніше, ніж танці з бубном навколо телефону.