Як заправити принтер

1-12-2021

 

Більшість людей, купуючи друкуючий пристрій вважають, що тонера в ньому вистачить надовго. Але машина перестає друкувати досить швидко. Причиною цього є те, що при продажу апарат оснащується невеликим, демонстраційним картриджем. І ось, перед власником нового принтера постає питання-чи можна поправити справу самому або потрібно звертатися в сервісний центр. А новий часом коштує дорожче самого принтера. Хочемо порекомендувати заправити принтер на сайті   https://dozapravka.com.ua/refilling-cartridges/  , тут тільки найкращі спеціалісти .

Як заправити картриджі струменевих принтерів самостійно?

Найпоширенішими, надійними і затребуваними є струйники. Вони дешеві і можуть робити кольорові зображення. Але змінні елементи на такі принтери дуже дорогі.

Розмірковуючи, як заправити картридж canon, потрібно не випустити з уваги, що на відновлення якості друку можна сподіватися, тільки закупивши якісний, дорогий тонер. Дешеві китайські чорнила будуть швидко засихати. І тоді вже доведеться думати не про те, як заправити принтер, а про те, як продути картридж.

Перед тим, як заправити принтер canon, наприклад, потрібно зрозуміти, що виробники «рідних» картриджів ніколи не випустять в продаж партію «рідних» чорнила.

Заправка картриджів самостійно

Перед тим, як правильно заправити картридж, потрібно запастися:

  • шприцом,
  • рукавичками,
  • безворсовими серветками,
  • водою.

1. Заправити картридж самому легко. Але зробити це можна тільки порушивши заводську технологію. У простої людини вдома немає спеціального обладнання. І тому чорнило вводяться в контейнер в отвір, який відповідає за збереження потрібного тиску всередині контейнера. У магазинах канцтоварів продаються спеціальні набори для проведення такої процедури. Перед її початком потрібно підготувати робоче місце. Закрити поверхню столу папером і запастися паперовими серветками. Надлишки водорозчинних чорнила можна видалити простою водою.

Принтер відкривається і з нього витягується ємність. Деякі моделі мають кілька отворів, і тільки одне з них веде до контейнера для чорнила.

Існує три типи наповнювачів:

  • жовтий,
  • блакитний,
  • маджента.

Щоб розібратися з квітами, потрібно вмочити в чорнило зубочистку, так як знаки на деталях принтера можуть не відповідати їх вмісту.

Як самостійно заправити картридж canon?

На першому етапі в шприц набирається чорнило для картриджів canon. Піднімається кришка принтера і знаходиться технологічний отвір, що впускає в контейнер з чорнилом повітря. Його розмір якраз відповідає діаметру звичайного одноразового шприца.

Деякі моделі контейнерів мають спеціальні наклейки, що закривають технологічні отвори. Перед тим, як правильно заправити картридж canon, потрібно акуратно зняти наклейку і ввести тонер. Наклейку обов’язково повернути на колишнє місце. Вона відповідає за правильне стравлювання тонера і забір повітря ємністю. Якщо наклейку не повернути на колишнє місце, чорнило можуть мимовільно текти і машина зажадає професійного очищення або просто вийде з ладу.

Деякі віртуози знають, де можна зробити технологічний отвір. Вони в змозі самостійно так продірявити контейнер перед тим, як заправляти чорнило в картридж, що машина буде працювати краще колишнього.

Деякі люди вважають, що пересихання чорнила в контейнері, цілісність якого була порушена довільно, не проблема. Якщо чорнило засохнуть намертво, то ємність можна буде відмочити в дистильованій воді з аміаком і він буде працювати, як новий. Але краще не ризикувати, а купити систему безперервної подачі чорнила. Вона дозволить друкувати великі обсяги.

Заправка картриджа порошком

Порошкоподібний тонер використовується в лазерних принтерах. Працюючи з тонером, важливо пам’ятати, що це дуже отруйна речовина. Тонер не затримують навіть протигази. Тому працювати потрібно обережно. Щоб дістатися до отвору, куди він засипається, потрібно демонтувати бічну стінку контейнера. Під нею виявиться технологічний отвір, закритий пробочкою. Якщо пробочка не була виявлена, доведеться демонтувати ємність і розібрати її практично повністю, щоб виявити технологічну щілину, через яку засипається фарба.

Більшість лазерників мають спеціальний чіп, який не дасть провести самостійну заправку без розблокування. Деякі кольорові лазерники мають чотири ємності. Кожну з них доведеться заповнювати, проводять демонтаж. Це непросто і досить ризиковано. Потрібного кольору можна не знайти. Тоді процедура не відбудеться.