Як зберегти контакти з андроїд на комп’ютер

21

Ви збираєтеся переходити на новий пристрій або просто бажаєте зберегти контакти на своєму пк в якості резервної копії? ми допоможемо вам зробити це. З даної статті ви дізнаєтеся, як зберегти контакти з андроїд на комп’ютер. Для цього ми підготували відразу два способи. Перший навіть не задіє сам комп’ютер і основні операції проводяться на смартфоні, у другому ж випадку вам потрібно буде скористатися своїм google-аккаунтом.

Зберігаємо контакти з android на пк стандартними засобами

Як вже було сказано вище, сам пк тут не використовується – принаймні, для створення своєрідної резервної копії. Однак, він може знадобитися в подальшому, якщо ви вирішите запустити їх на ньому. Втім, до цього ми з вами ще обов’язково повернемося. А поки пропонуємо вам зробити все, що описано в нашій інструкції нижче:

 1. насамперед нам потрібно зайти в “контакти”. На одних смартфонах сюди можна потрапити прямо з робочого столу, на інших-з меню;
 2. далі вам слід викликати контекстне меню (утримуйте кнопку показу всіх запущених додатків);
 3. у списку виберіть пункт “налаштування»;
 4. далі клікніть по підпункту “контакти”, щоб перейти в налаштування контактів на телефоні;
 5. на наступному екрані ви повинні вибрати ” імпорт / експорт контактів»;
 6. у вікні, вам слід експортувати контакти на microsd-карту або в пам’ять пристрою-вибирайте самі, де хочете їх бачити;
 7. відмінно, тепер вам необхідно підтвердити бажання експортувати їх, тапнув по кнопці ” ок»;
 8. як бачите, в нашому випадку вони розташувалися в кореневій папці на карті пам’яті у вигляді файлу «контакти.vcf».

На цьому все не закінчується, тепер ви повинні скопіювати їх на пк. Досить як завжди підключити свій гаджет до комп’ютера і перемістити вищезгаданий файл на жорсткий диск pc. На початку даної статті ми згадували про можливі проблеми з запуском контактів на пк – їх неможливо буде прочитати через кодування utf-8. Давайте одразу перейдемо до вирішення цієї проблеми:

 1. завантажуємо програму notepad++ з офіційного сайту і встановлюємо її;
 2. клікаємо по завантаженому зі смартфона на android файлу пкм (права кнопка мишки) і в контекстному меню вибираємо «edit with notepad++»;
 3. у випадаючому меню вибираємо «перетворити в ansi» (тобто системну кодування cp-1251, яку розуміє windows);
 4. чудово, тепер ви сміливо можете відкривати файл «контакти.vcf ” на пк.

Якщо раптом чимось вам даними спосіб не догодив, то ми хочемо розповісти про те, як зберегти контакти з android на pc за допомогою самого комп’ютера. Тим більше, зробити це також нескладно.

Зберігаємо контакти через google-аккаунт

Практично у всіх користувачів андроїд є власний google-аккаунт, тому про те, як його зареєструвати, ми розповідати не будемо. Пропонуємо відразу перейти до розгляду інструкції:

 1. зайдіть на сторінку contacts.google.com;
 2. виділіть потрібні контакти;
 3. клацніть на кнопку ” ще»;
 4. у випадаючому списку виберіть ” експорт»;
 5. далі вам потрібно вибрати формат кінцевого файлу. Він залежить від того, з якою саме метою ви експортуєте дані;
 6. тепер натисніть на кнопку ” експорт»;
 7. у новому спливаючому вікні ви зможете вибрати місце, куди хочете зберегти резервну копію, з якої їх завжди можна буде відновити в будь-якому іншому пристрої.

Як бачите, в обох випадках все гранично просто – вам потрібно зробити буквально кілька кліків мишею або тапов по екрану пристрою, щоб зберегти контакти з android на комп’ютер. До слова, при використанні останнього методу, якщо ви оберете “формат csv для outlook”, не потрібно буде міняти кодування. Вона отже за замовчуванням буде ansi, а тому проблем з їх читанням на windows у вас не виникне.