Як знайти ANDROID DEVELOPERS В КОМАНДУ

7-22-2019


Висока ймовірність, що ми вже робили щось схоже на ваш проект. Дозвольте розповісти докладніше про наш досвід у функціях, індустріях і технологіях.

Список фіч які ми реалізовували раніше.
І з нетерпінням чекаємо можливості попрацювати в інших галузях. Хочете швидше вийти на ринок з хорошим продуктом.
Хочете бути в курсі в щоденному режимі.
У режимі підтримки ми бронюємо стільки годин, скільки потрібно для швидкої реакції. Лайв Тайпинг це студія професійної розробки цифрових продуктів і послуг зі штатом 50 співробітників. Наші фахівці виконують повний цикл послуг від прототипування інтерфейсу до доопрацювання програми.
Вища освіта в галузі комп’ютерних наук та математики.
Нам важливо, щоб ваші продукти виходили успішними. Наші дизайнери і маркетологи готові попрацювати над цим.
Розробимо серверну частину і панель адміністратора. Допоможемо з розробкою міжплатформового програми. Кожен проект вимагає свого підходу до ціноутворення.
Ми оцінюємо чітко описаний обсяг робіт і підписуємося під нашою оцінкою. Оплата розбивається на етапи, так що вам не потрібно платити велику суму за один раз. Якщо у вас їх немає, ми можемо розробити.
Ми об’єднуємо платежі в двотижневі або місячні цикли. Зазвичай вони оплачуються протягом 7 робочих днів після завершення розрахункового періоду. Всі фахівці відзначають витрачений на завдання у програмі Toggl. Ви отримуєте детальні звіти по витраченим годинах. Робота над завданнями та оцінками ведеться в будь-якому зручному вам трекері (Trello, Jira, YouTrack).
Добре підходить для тривалого партнерства, розширення вашої команди, проектів на підтримку. Ми підписуємо довгостроковий контракт і бронюємо потрібну вам кількість часу спеціалістів кожен місяць.
Що можна зробити в рамках вашого бюджету.
Ми співпрацювали з безліччю командам розробки і з упевненістю можемо сказати, що Лайв Тайпинг одна з кращих з ким ми працювали. Хлопці працюють швидко і ефективно.
Працювати з  https://indigo.co.ua/android/ було легко. Відмінний проектний менеджмент, тих лід розбирався у всіх ньансах проекту і завжди пропонував розумне рішення поставленої задачі.
Ми хотіли знайти надійного партнера, який був би зацікавлений у досягненні високих результатів.