Як зробити завантажувальний диск windows 11, вимкнувши tpm, безпечне завантаження та перевірку оперативної пам’яті

13

Windows 11 прибула з новим химерним розташуванням панелі завдань, оновленим меню «пуск» і безліччю нових функцій, які порадують кожного користувача пк. Але windows 11 вимагає двох налаштувань безпеки в uefi bios, tpm 2.0 і secure boot, для правильної установки. Це означає, що багато людей не зможуть встановити windows 11 на свої старі пк. Однак є способи обійти ці перевірки сумісності при установці windows 11.

Iso-образ windows 11 тепер доступний для завантаження і чистої установки останньої версії ос. Тому, якщо ви хочете встановити windows 11 без tpm і перевірки безпечного завантаження, вам необхідно створити завантажувальний диск, відключивши tpm, безпечне завантаження і перевірку вимог до оперативної пам’яті. Остання версія rufus (3.16 beta) дозволяє без проблем створити завантажувальний usb-накопичувач з windows 11.

Rufus-це зручний інструмент для створення завантажувального usb-накопичувача. Цей портативний додаток тепер підтримує windows 11, а остання бета-версія (3.16 beta 2) дозволяє створювати завантажувальний диск windows 11 без tpm, безпечного завантаження та вимог до оперативної пам’яті.

Найпростіший спосіб створити завантажувальний диск windows 11, відключивши tpm, secure boot і перевірку озу

1. Завантажте останню версію rufus beta (3.16 або вище) з офіційного сайту на свій комп’ютер.

2. Тепер підключіть usb-диск до комп’ютера (потрібно мінімум 8 гб).

3. Запустіть файл rufus-3.16_beta2.exe або новішу версію і виберіть usb-диск.

4. Потім зі спадного списку пункту “метод завантаження «виберіть» диск або iso-образ «і виберіть на своєму комп’ютері iso-файл windows 11, натиснувши кнопку»вибрати”.якщо ви ще не завантажили файл iso windows 11, перейдіть до нашого посібника з його завантаження.

5. Тепер клацніть спадне меню “параметри образу” і виберіть extended windows 11 installation (no tpm/no secure boot/8gb – ram).

6. Всі інші параметри залиште за замовчуванням і натисніть кнопку “старт”, щоб почати процес.

7. Зачекайте, поки процес завершиться, і ви отримаєте завантажувальний диск windows 11 без tpm, безпечного завантаження та вимог до оперативної пам’яті.

Отже, ми розглянули найпростіший спосіб, як створити завантажувальний диск, минаючи вимоги tpm, secure boot і ram. Майте на увазі, що установка windows 11 на непідтримуваний комп’ютер може викликати серйозні проблеми.