«яндекс» додав у пошук відомості про юридичних осіб та індивідуальних підприємців

17

Пошуковий сервіс “яндекса” тепер показує користувачам офіційну інформацію щодо юридичних осіб та індивідуальних підприємців. Дані надаються федеральною податковою службою (фнс) з егрюл і егріп.

Джерело: freepik.com

Щоб отримати реєстраційні дані організації або іп, необхідно вказати в пошуковому рядку організаційно-правову форму (тов, ат, іп і т. Д.), назва (прізвище, ім’я та по батькові для іп), а також місто, в якому здійснює діяльність суб’єкт. Реєстраційні дані суб’єкта будуть показані в спеціальному блоці праворуч від основної пошукової видачі. Як відзначили в» яндексі”, дані надходять безпосередньо від фнс, інформація синхронізується і регулярно оновлюється, а в нижній частині блоку наводиться дата, станом на яку були отримані зазначені дані.

” кожен день користувачі задають більше мільйона запитів про юросіб і підприємців — наприклад, шукають іпн або яке-небудь тов або іп. Тепер за такими запитами “яндекс” прямо в пошуку показує реєстраційні дані організації: дату утворення, юридичну адресу, основний вид діяльності, іпн, кпп і так далі», — наводить слова представника «яндекса» видання «ведомости».

Уточнюється, що дані будуть оперативно актуалізуватися після оновлення інформації в базі податкової служби. Інформація по юрособам та іп доступна як в повній, так і в мобільній версії пошуку.