З допомогою Crowd Paint Tool натовп тепер можна малювати

264

У Golaem Crowd 3.2 представлений революційний інструмент Crowd Paint Tool, завдяки яким митці тепер можуть легко позиціонувати і контролювати своїх персонажів одним помахом пензля.

httpv://vimeo.com/92142348

Інтуїтивний і потужний інструмент Paint Tool

  • Позиціювання: позиціювання персонажів шляхом малювання їх на площині, контроль щільності розподілу персонажів з допомогою кольору.
  • Атрибути персонажа: розмалювання атрибутів персонажа з метою контролю їх поведінки і зовнішнього вигляду.
  • Зони: поділ площини на колірні зони з метою активації/деактивації персонажів.
  • Навігація: контроль траєкторії руху персонажів методом малювання векторного поля на площині.

Реалістичні шоти натовпу за пару днів

httpv://vimeo.com/92143755

Більше 50 компаній по всьому світу, в числі яких представлені як рядові фрілансери, так і такі студії, як Framestore і Cinesite, працюють з Golaem Crowd. Golaem Crowd використовувалася при створенні реклами торгової марки «Ліптон», мультфільму «Маппети», а також роликів, які відкривають церемонію вручення премії Academy Awards.

Golaem Crowd 3.2 зобов’язаний своєю успішністю тісною співпрацею з користувачами, а також численним автоматизації, таким, як delay, loop, script, поліпшує юзабіліті продукту.

З допомогою Crowd Paint Tool натовп тепер можна малювати

Кеш з симуляцією можна завантажити безпосередньо в Maya, а потім відредагувати його або додати ще спецефектів. Зразки коду також доступні для скачування, покращена підтримка MEL/Python API.

Розробники Golaem Crowd націлені на багатоцільову сумісність їх продукту, що дозволить ще швидше інтегрувати в пайплайн, скоротивши час, необхідний для створення шота до декількох днів, завдяки чому художники, продюсери і клієнти можуть спати спокійно.

За €1500 Golaem Crowd можна орендувати на 3 місяці, за €4999 продукт можна купити і отримати при цьому рік безкоштовної технічної підтримки та оновлення.

Про компанію Golaem

Компанія Golaem розробляє інструменти для анімації цивровых персонажів, доброзичливо налаштовані по відношенню до художникам. Golaem Crowd, в якості плагіна для Maya, дозволяє швидко і доступно заселяти цифрові світи тисячами цифрових персонажів, керованих художниками. З допомогою Golaem Crowd художники зі всього світу створюють реалістичні рекламні ролики, знамениті фільми і ігри. Для більш докладної інформації відвідайте сайт компанії, де можна також завантажити безкоштовну демо-версію продукту.

З допомогою Crowd Paint Tool натовп тепер можна малювати

Журналіст: Альона