З облікового запису microsoft тепер можна видалити пароль

60

Практично кожен користувач зареєстрований на десятках і навіть сотнях ресурсів в інтернеті, кожен обліковий запис повинен бути захищений унікальним паролем. З ростом числа паролів стежити за ними стає складно і тут на допомогу користувачам приходять менеджери паролів, проте існує ще один шлях — відмовитися від паролів взагалі і це те, що microsoft пропонує зробити всім користувачам її додатків і служб.

openicons, pixabay

Реклама 2>«>” … Тепер ви можете видалити пароль зі свого облікового запису microsoft і увійти в систему, використовуючи методи без пароля, такі як windows hello, мобільний додаток microsoft authenticator або код підтвердження, відправлений на ваш телефон або електронну пошту». –

Раніше дану можливість отримали корпоративні користувачі, в найближчі тижні вона стане доступна і для всіх інших. Налаштування для відключення пароля з’явиться в додаткових параметрах безпеки облікового запису microsoft. Перед відключенням потрібно встановити microsoft authenticator на особистий пристрій android або ios і зв’язати його з обліковим записом microsoft. Детальніше нові можливості описані в повідомленні корпоративного віце-президента з безпеки васу джаккала.