За лаштунками відео-ролика Dance Dance Pony

233

Історія про те, як поні Socks, тихо пробравшись на наші монітори, раптово став улюбленцем публіки.

Відео ролик Dance Pony Dance набрав понад 9 млн. переглядів на YouTube. Всі буквально закохалися в такого мега талановитого поні Socks. На нещодавньому фестивалі комп’ютерної графіки Siggraph 2014 ролик виграв в номінації «Кращий рекламний ролик».

На зйомках

Pippa Whybourne і Samantha Solomons, провідний менеджери кампанії, розповіли нам про те, що відбувалося за лаштунками, і як знімався ролик про поні Socks.

За лаштунками відео-ролика Dance Dance Pony

Знайомтеся, Socks

Хто став режисером відео ролика? Де знімався ролик?

Ролик знімався в графстві Шетланд, в Шотландії. Режисером став Dougal Wilson, жива легенда, який зняв безліч різних брендових роликів, наприклад, для John Lewis. Він відразу ж зрозумів, що нам потрібно, і приправив ролик справжньою магією.

Як довго знімався ролик?

Протягом 6 днів. Все, знайомі з кліматом Шотландії, зрозуміють, що погода в листопаді абсолютно непередбачувана, а дні дуже короткі. Було дуже холодно, ми постійно тримали напоготові грілки та термоси з кавою.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=Ekr05T9Iaio&list=PLCVvnxV8-u1tV1fi3X1IAfjsmZuc6pDp6

Як група Fleetwood Mac погодилися на те, щоб їх пісня використовувалася в рекламі з танцюючим поні?

Ми досить довго вели переговори з менеджерами групи Fleetwood Mac, які спочатку не хотіли нічого рекламувати. Можливо, тому що вокалістці Christine McVie сама ідея не дуже імпонувала. Але потім вони побачили наш ролик і буквально закохалися в нього. Ось так до нас приєдналися Fleetwood Mac, які по закінченні зйомок навіть виклали ролик у себе на Фейсбуці і твіттері.

Розкажіть трохи про Socks, який раптово став світовою знаменитістю.

Socks – абсолютно неймовірний мініатюрний чотирирічний поні, який дуже любить танцювати, його неможливо не любити. Коли ви бачите Socks, то, як він намагається танцювати, як любить життя, ви не можете стримуватися і починаєте посміхатися. Саме він подарував посмішку мільйонам, і це приголомшливо.

За лаштунками відео-ролика Dance Dance Pony

Знімальна група і маленька зірка

Як ви вибрали Socks?

Dougal поїхав в графство Шетланд подивитися на поні. Він провів там не один тиждень, коли нам зовсім випадково надіслали відео з танцюючим Socks. І тоді ми не сумнівалися ні хвилину, а Dougal відразу ж домовився про зустріч з маленькою зіркою.

Вам подобається, як прийняли Socks?

Ще на самому початку ми знали, що Socks – абсолютно незвичайний і дуже сподівалися, що усі його полюблять так само, як і ми. Ми дуже пишаємося нашим знайомством з маленькою зіркою і сподіваємося, що він продовжить своє зоряне хід по Інтернету.

Зізнайтеся, в ролику у Socks ж не справжня грива?

Ну, хіба що зовсім небагато. Насправді, з поні поводилися як зі справжньою зіркою, і я не збрешу, якщо скажу, що у нього був свій трейлер і стиліст.

І, нарешті, як же працює додаток PonyMixer?

PonyMixer – веб-додаток, завдяки якому ви можете створити свою версію танцюючого Socks. Під вашим керівництвом поні може виконати партію Бонні Тайлер, запалити в стилі бугі або фанк. У додатку подано 8 різних треків, а також набір всіляких аксесуарів і дії для Socks.При цьому не потрібно нічого завантажувати, достатньо перейти по ссылке ponymixer.com створити свого власного поні і поділитися ним з друзями.

Журналіст: Альона