Забутий фільм з беном аффлеком користується популярністю на netflix

13

Бен аффлек знімався у багатьох фільмах, від високо оцінених, таких як «розумниця вілл хантінг “, до масштабних блокбастерів, наприклад, «ліга справедливості” .

Також актор брав участь у провальних проектах, таких як кінокомікс «шибайголова» . Однак один з його забутих хітів в даний час займає шосте місце за популярністю на netflix.

За даними flixpatrol, в даний час на netflix популярний фільм «ціна страху» 2002 року. Стрічка заснована на романі тома кленсі «всі страхи світу» 1991 року і є частиною франшизи про джека райана. Однак цей конкретний фільм не пов’язаний з іншими картинами і не має відношення до серіалу «джек райан» 2018 року.

У фільмі бен аффлек зіграв джека райана, аналітика цру. Коли президент росії вмирає, його замінює олександр немеров, людина, щодо якої американський уряд вкрай не впевнений. Під час вивчення нового лідера, джек райан виявляється залученим в таємну змову за участю вкраденого урану, ядерної зброї і неофашистської угруповання, яка хоче спровокувати війну між сша і росією, щоб вони могли заснувати фашистську супердержаву на руїнах європа під час плутанини.

У картині задіяний зоряний склад. Також в картині знялися морган фріман, який грає білла кебота, директора центрального розвідувального управління, джеймс кромвелл, кіаран хайндс і алан бейтс.

На момент виходу фільм отримав змішані відгуки. Багато критиків високо оцінили постановку і спецефекти. Інші стверджували, що за сюжетом складно стежити і що, хоча проект вражає візуально, йому не вистачає глибини. У деяких рецензіях зазначалося, що фільм здавався щось середнім між дурним екшеном про джеймса бонда і серйозним політичним трилером.