Захист паролем документа MS Office 2007.

257

Текст заявки: «Розкажіть про якомусь простому способі установки пароля для документа Microsoft Office Word 2007».

Існує безліч різних методів для того, щоб захистити створений Вами документ паролем: використання різноманітних програм, створення пароль при архівуванні документа і т. п. Однак, якщо Ви хочете захистити паролем один конкретний документ, створений в одній з програм Microsoft Office 2007 можна скористатися штатними засобами, наданими компанією Microsoft. Про те, як це зробити, я розповім в цій статті на прикладі документа, створеного у Microsoft Office Word 2007.

Для початку виберіть документ, який необхідно захистити паролем і як зазвичай відкрийте його у програмі Microsoft Office Word 2007. Після цього в меню оберіть пункт «Зберегти як» і формат, у якому Ви намагаєтесь зберегти документ (тобто, по суті, зробіть ті дії, які зазвичай робите при збереженні документа). Після цього з’явиться добре Вам знайоме віконце (Рис.1). Не поспішайте натискати «Зберегти» зверніть увагу на кнопку «Сервіс», розташовану в правому нижньому куті.


Рис. 1 Використання кнопки «Сервіс».

Клікніть по кнопці «Сервіс» і в выплывающем списку виберіть пункт «Загальні параметри». Відкриється віконце (Рис.2).

Рис.2 «Общие параметры» сохраняемого документа.
Рис.2 «Загальні параметри» збереженого документа.

Введете пароль для відкриття документа у вкладку «Пароль для відкриття файлу» і натисніть «ОК». Після цього з’явиться віконце, в якому необхідно ще раз ввести такий же пароль (Рис.3).

Рис.3 Подтверждение пароля.
Рис.3 Підтвердження пароля.

Після підтвердження раніше введеного пароля знову натисніть «OK», а потім просто виберіть місце збереження документа і натисніть «Зберегти». Тепер для відкриття документа, необхідно ввести пароль (Рис.4).

Рис.4 Открытие защищенного паролем документа.
Рис.4 Відкриття захищеного паролем документа.

Введіть пароль, після чого відкриється документ. Видалити або змінити пароль Ви можете таким же чином, як і його поставити (див. Рис 1-2). Для цього просто видаліть введений пароль і введіть новий (Рис.5).

Рис.5 Изменение пароля для открытия документа.
Рис.5 Зміна пароля для відкриття документа.

А в разі, якщо Ви хочете зняти пароль, просто видаліть його та натисніть кнопку «OK, а потім «Зберегти».

Джерело: http://chvv.com.ua/