Затримка god of war: ragnarok сталася через те, що голосовий актор кратоса потребував операції

15

god of war: ragnarok від sony планується випустити в наступному році, але судячи з матеріалів ігрового процесу, які були переглянуті до цих пір, він домігся відмінних успіхів. Хоча видавець зазначив, що пандемія заважала тайтлам із захопленням руху (наприклад, horizon forbidden west, який був відкладений до лютого 2022 року), в довгостроковій перспективі, схоже, затримці рагнарока посприяв інший фактор. Актор крістофер джадж, який озвучує кратоса, повідомив у твіттері, що йому довелося перенести операцію на спині і коліні разом із заміною стегна в серпні 2019 року.

” мені потрібно бути відвертим. Це не було схвалено ніким. Для улюбленого фандома, рагнарок був відкладений через мене. У серпні 2019 року я не міг ходити. Довелося зробити операцію на спині, заміну обох стегон і операцію на коліні. Мене теж чекали реабілітації … Ніяких загроз, не було, ” хто ти себе уявив?”нічого, крім любові і підтримки. І @sonysantamonica жодного разу не сказав ні слова про затримку і її причини. Студії-засранці, але ця компанія зверху до низу повинна вселяти в нас надію».

Джадж зазначив, що студія робила для команди і інші речі, про які «я не можу говорити», але про тих, хто бере участь, він сказав: «це найкрутіша річ, про яку я коли-небудь чув у цьому бізнесі». Він також сказав, що всі учасники франшизи “вкладають свої серця і душі в кожен кадр, який ви бачите” , і подякував тим «хто»дозволив мені грати і сміятися, і любити, і плакати, без осуду, але з беззастережною підтримкою і любов’ю”.