Завантажити alight motion premium (мод: активована платна підписка / без водяного знака) на андроїд

8

alight motion (unlocked) – професійне додаток для телефонів і планшетів з операційною системою андроїд, яке призначене для роботи з анімаційним дизайном. Тепер будь-який користувач володіє хоча б початковими знаннями в області дизайну, або ж просто креативні люди, зможуть в кілька кліків створити приголомшливе відео.

Програма алайт моушен має зручний, дружній російський інтерфейс, так що розібратися не складе величезних труднощів. Створюйте свої унікальні шедеври, будь то креативне відео або ж кумедна gif-анімація. Творити можна як з уже відзнятим видосиком або готових картинок, так і створюючи проект з нуля, працюючи з шарами зображень, звуковими і відео файлами. Підтримуються векторні та растрові формати.

Додавайте в свої проекти різні ефекти, плавні переходи, розмивайте картинку регулюючи швидкість відтворення, корегуйте колір, грайтеся з тінями і все в такому дусі. Наш мод дозволить користуватися всіма перевагами преміум підписки, відкриваючи всі платні функції та інструменти. Крім того на ваших роботах не буде стандартного водяного знака, який присутній у безкоштовній версії.