Завантажити galaxy attack: alien shooter (мод: багато грошей) на андроїд

26

galaxy attack: alien shooter (мод: багато грошей) – динамічна і яскрава вертикальна стрілялка для андроїд пристроїв, виконана в космічному сеттинге, де гравцеві доведеться рятувати землю від інтенсивного наступу прибульців. Візьміть під свій контроль єдиний залишилася корабель і вирушайте відстрілювати нещадних інопланетних ворогів.

Ігровий процес розділений на рівні, в загальному рахунку яких більше 160, і в кожному вам потрібно керуючи літальним апаратом вести вогонь на поразку. Вгорі будуть розташовуватися противники, а внизу ви, вогонь ведеться автоматично, а вам потрібно вміло маневрувати по ігровому полю, потрапляти по цілях і ухилятися від ворожих куль. Часто доведеться воювати з босами, вони сильні і мають великий запас міцності.

З убитих ворогів будуть постійно випадати підсилювачі і всякі корисні предмети, які потрібно збирати. Вони можуть додавати потужності, змінювати гармати на більш потужні, покращувати ваш корабель і так далі. У галаксі атак алієн шутер поступово буде рости рівень, відкриваючи нові можливості в геймплеї, додаючи бустери, гармати і багато іншого. Грати можна одному або з іншими гравцями в многопользовательском режимі.