Завантажити gta: samp (гта самп) (повна версія) на андроїд

22

grand theft auto: samp – мобільна версія знаменитої гри гта з приставкою самп, що означає, що перед нами старий добрий сан андреас, який отримав режим мультиплеєра. Тепер всі фанати гри можуть насолоджуватися знайомим ігровим процесом, але в режимі онлайн, граючи зі своїми друзями або іншими гравцями з усього світу. Тепер грати буде набагато веселіше, адже живі люди набагато цікавіше ніж тупі боти.

Завантажити гта самп на андроїд і насолодитися безкоштовно online геймплеєм ви зможете в якості поліцейського, звичайного перехожого, бізнесмена, бандита або ж агента спец служб. Перед вами все такий же величезний відкритий ігровий світ, де ви будете вільні робити все, що душа забажає. Трощіть все на своєму шляху, крадіть автомобілі і влаштовуйте на них нереальні погоні, а так само виконуйте поставлені завдання, щоб прокачувати свого персонажа.

Створюйте свої угруповання з реальними геймерами, ведіть спілкування в чаті і постарайтеся пробитися з самих низів на вершину слави, перемагаючи інші клани. Графіка поки не найкращої якості, розробники все ще її налаштовують, постійно вносячи корективи, проте вже можна цілком комфортно грати в легендарний екшен. Встановити можна як в ручну завантаживши апк і кеш до нього і помістивши в корінь внутрішньої пам’яті пристрою, а можна просто скористатися спеціальним лаунчером, де установка відбудеться автоматично.