Збільшуємо розмір шрифту на комп’ютері windows

23

Операційна система windows не тільки приємна і проста в експлуатації, але і дуже зручна в налаштуванні. При бажанні користувач може власноруч внести зміни в інтерфейс, наприклад, збільшити шрифт і розміри іконок для більш зручного користування інтерфейсом, а також дана інструкція буде сповнена для людей з плоским зором, яким важко розгледіти дрібний шрифт.. Робиться це дуже просто. Вивчіть інструкції і приступайте.

Збільшуємо шрифт на windows xp

Для зміни розміру шрифтів і іконок в хр робимо наступне.

перший крок. натискаємо правою кнопкою нашої мишки по будь-якому порожньому простору на робочому столі.

другий крок. переходимо по вкладці властивості. Тут ми зможемо налаштувати відображення основних елементів ос на свій смак.

третій крок. відкриваємо підрозділ з назвою оформлення. На цій вкладці можна змінювати вигляд елементів і вікон операційної системи. Тиснемо “додатково”.

У меню можна налаштувати вигляд більшості елементів інтерфейсу. Вибираємо потрібний нам параметр в випадаючому переліку.

Для зміни розмірів іконок вибираємо пункт»значок”. У меню вказуємо потрібний нам розмір. Аналогічно налаштовуємо шрифт, вибравши однойменну рядок в випадаючому переліку.

Збільшуємо розмір шрифту на новіших версій windows (8/8.1/10)

У більш сучасних версіях ос процес налаштування відображення елементів інтерфейсу був істотно спрощений і перероблений. Інструкція буде розглянута на прикладі windows 7. Для більш свіжих версій (8 і 10) порядок дій залишається таким же. перший крок. натискаємо по будь-якому вільному простору робочого столу правою кнопкою нашої мишки.

другий крок. вибираємо категорію»вид”. Тут можна встановити розмір іконок, а також налаштувати порядок сортування і вирівнювання ярликів.

Для зміни відображення інших елементів інтерфейсу заходимо в розділ»персоналізація”.

Щоб змінити розміри іконок, тиснемо екран.

У меню ми можемо збільшити масштаб текстової інформації та елементів інтерфейсу до 125% і 150%.

Також нам доступна можливість зміни значків, що відображаються в панелі завдань. Для цього просто тиснемо по панелі завдань правою клавішею нашої миші і переходимо в «властивості». У меню активуємо»використовувати дрібні значки”.