Згадуємо wolfenstein ii: the new colossus. Частина друга. Америка вільна

21

Нараховано винагороду

Цей матеріал написаний відвідувачем сайту, і за нього нараховано винагороду.

Зовсім недавно я розповідав про ігри s. T. A. L. K. E. R. Lost alpha dc extended, call of duty: infinite warfare, call of duty wwii, battlefield 1, battlefield v. Якщо пропустили – можете ознайомитися.

Це продовження статті по грі wolfenstein ii: the new colossus. Перша частина тут.

Коли революціонери потрапляють на човен, суперчудила радіє працюючому туалету. В яких умовах потрібно жити, щоб кланятися унітазу?

Наш бі джей на попутках потрапляє в розуелл. Як він сюди дістався через кпп нацистів між штатами-незрозуміло. Напялив на себе костюм пожежного і все: непомітний, і насрати на те, що його рожа з написом «розшукується» висить на великих плакатах. Невже ні в кого з нацистів не викликає підозру пожежний, який вулицями ходить з вогнегасником (всередині якого захована ядерна бомба).

У нациків навіть безпілотники перевіряють документи у жителів сполучених штатів, а у нашого бласковича ніхто нічого не перевірив. Але зате, коли він заходить в кафе суперчудили, сюди ж за ним заходить комендант нацистів і перевіряє у нашого біллі документи, ставлячи при цьому ідіотські питання. Коли цей фашист впізнає нашого головного героя, суперчудила посилає йому кулю в жбан, і ніхто не почув пострілу в цьому кафе, хоча повинні були – пістолет без глушника.

Після розуелла бласкович вирішує відвідати своє старе ранчо, в якому його чекатиме батько. З’ясовується, що батя став стукачем, коли нацисти захопили америку. Він здавав усіх євреїв, які жили в окрузі, нацистам. За це нацисти винагородили його великим ранчо, але також він здав їм свою дружину, тобто маманьку нашого головного героя. Так як татусь навіть в почесному віці є мудаком, бласкович його швидко випилює. Наш герой відвідує свій рідний дім, згадує негритянську дівчинку з аналогічним ім’ям біллі. Цікаво те, що будинок покинутий вже 10 років, у всіх кімнатах розбиті вікна і росте трава, але при цьому в будинку стоїть телефон з працюючою лінією зв’язку. Батько встигає зателефонувати нацистам, і вони захоплюють бласковича на ранчо.

Наступна кат-сцена нам демонструє публічну страту, яку нацики вирішили провести недалеко від монумента слави і навіть в цій кат-сцені ірина відрубує голову з третього удару. Ось вона безвихідна ситуація, здавалося б, все, кінець гри. Але навіть після того, як бласковичу відрубали голову, він все одно виживає. Сет придумав геніальний план, як можна врятувати його голову. Дрон ловить голову і скидає муляж. Вдалий збіг, правда звідки він знав, що саме туди голову викинуть, а не посадять на який-небудь кол. Голову підключили до електрики, засунули в банку з водою і все, мозок вижив. Після до голови прикріплюють тіло суперсолдата, захопленого в парижі.

Потім потрібно знайти в нью-йорку досьє на хортона-лідера опору штату луїзіана. На який хрін потрібно відправляти бласковича в нью-йорк, якщо і так відомо, що хортон знаходиться в новому орлеані.

Потім гра дає додаткову активність – вбивати нацистських офіцерів на вже пройдених локаціях. Після зустрічі з хортоном він пропонує бі джею осідлати перепрограмованого панзерхаунда, що плюється вогнем. І поки бласкович відволікає нацистів, катаючись на цьому панзерхаунді, спалюючи всіх упирів навколо, хортон і його кенти встигли звалити на підводний човен.

Хоротон пропонує гоп-стопнути аусмерцер (літаюча фортеця генерала ірене енгель), бо там є сервер, який відповідає за всю робототехніку нацистів в америці, але коди доступу до цього сервера знаходяться на іншій планеті, а якщо точніше на венері. Але як потрапити на венеру? а не біда, на допомогу приходить телевізор. По ящику нам сказали, що найближчим часом будуть знімати документальний фільм про бласковича. Наш герой перехоплює актора, забирає його документи і летить замість нього на венеру.

Прилетівши на венеру бласковича відразу тягнуть на кастинг до інших акторів. На самому кастингу акторів присутній гітлер. Він представлений тут параноїком, і навіть вбиває одного з акторів, подумавши, що той є євреєм. У цій сцені є невелика розвилка – якщо відповідати не за сценарієм – адольф нас застрелить. Якщо відповідати правильно-залишимося в живих і зможемо запинати гітлера до смерті, після чого нас розстріляють. Для продовження гри треба відповідати правильно і не чіпати валяється на підлозі адольфа.

Поки енгель дає інтерв’ю в голлівуді для телебачення, бі джей разом з анею висаджуються на аусмерцер. Нацисти, які охороняли цю фортецю, навіть не додумалися своєму генералу повідомити, що на їх фортецю напали і намагаються відключити систему захисту. У підсумку енгель досі сидить і базікає по ящику. В епілозі банда бласковича проникає в телестудію, знаходить енгель і вбиває її. Такої халтури важко було очікувати. Ніякого фінального бою з босом, просто підійди і натисни одну кнопку.

В останній сцені нам показують, як хортон агітує глядачів зомбоящика на американську революцію. Бласкович знімає з трупа ірини кільце своєї матері і робить пропозицію ані.

Складається відчуття, ніби сама гра на дві третіх оповідання просто обривається. Що нам заважало показати ще один рівень, де бласкович знаходить гітлера і вбиває його.

Але після фінальних титрів гра не закінчується. Залишаються ще завдання машини енігма. Кожен раз вбиваючи офіцера ви отримуєте картки. Накопичивши їх достатньо, можна відкрити додаткові місії на усунення нацистів на вже пройдених картах. Але карти відрізняються від сюжетних. Наприклад, в розуелл ми потрапляємо вночі, і у нас буде шанс обстежити підвал суперчудили, який за сюжетом ми бачили тільки в кат-сцені. Повернувшись на ранчо бласковичів ми виявимо, що нацисти влаштували там знімальний майданчик для фільму про бі джея, і для цього повністю відновили і відреставрували будинок. Повернувшись на кастинг в кабінет гітлера, ми просто побачимо, що все прибрано, хоча ледь помітні сліди від блевотіни фюрера залишилися на килимі.

Але і на цьому гра не закінчується. До гри вийшло три (+один рекламний) додаткових епізоду, причому досить довгих. Ймовірно число три пов’язано з тим, що в кожному з епізодів нашого нового героя змушують користуватися однією з трьох супер здібностей бласковича – силові скоби для проламування стін, стискає корсет для пролізання у вузьких повітроводах, бойові ходулі для проникнення на високі перешкоди.

Нульовий епізод є як би пробником інших трьох, ми послідовно вживаємося в роль кожного з трьох персонажів.

У першому епізоді ми граємо за джо сталліона, колишнього футболіста. Нам доведеться втекти з в’язниці, покататися на вогнедишній собаці панзерхаунд, знищити фашиста на венері. На всіх локаціях нам доведеться проламувати стіни своїм тілом, використовуючи одну з здібностей бласковича.

У другому епізоді ми граємо за шпигунку веліант, яка хоче помститися трьом нацистам, винним у смерті її чоловіка. За першою метою ми вирушимо в штаб гестапо, за другою на кіностудію “парагон«, а за третьою полетимо на місяць на базу»гамма”. У цьому епізоді у нашої героїні друга надздібність бласковича-пролазити у вузькі ходи.

У третьому епізоді старий вояка капітан вілкінз намагається знищити зброю “чорне сонце”. З самого початку нам видають ходулі, бо без них за рівнями ніяк не пройти. Всі три локації закриті. З особливостей-вбивство фінального боса, генерала шварца, дуже схоже обставлено, як і вбивство енгель бласковіцем в кінці сюжету основної гри.

Розкажіть, як вам сподобалася ця гра?