Знімаю перед ними капелюх: глава xbox game studios похвалив sony

37

В інтерв’ю kinda funny games метт буті, корпоративний віце-президент xbox game studios, сказав, що вони зосереджені на створенні різноманітного програмного забезпечення, зазначивши «що»найкрутіше в game pass – це те, що в ньому є місце для всього, від halo до невеликих ігор, таких як gounded”.

Втім, він також визнав необхідність того, щоб xbox надавала можливість повного занурення в ігрові світи, в чому давно досягає успіху sony interactive entertainment.

На питання, чи хоче він, щоб xbox мала в своєму складі “одну з таких ігор”, буті похвалив роботу playstation:

по-перше, просто хочу сказати, що знімаю капелюх перед sony, їх студійною системою і лідерами, які у них є, я маю на увазі, що це фантастика. Ви не можете сперечатися з якістю, майстерністю та іграми, які вони випустили, над якими вони працюють зараз, і з тим, що ми бачили до цих пір, так що їх варто похвалити.

Також буті додав, що вони не хочуть створити клонів uncharted, horizon zero dawn або ще чогось, а прагнуть до опрацювання і глибині своїх проектів:

ігри з універсальними темами, з великим світом, в якому люди захочуть жити, з дійсно добре прописаними персонажами, виконані на найвищому рівні? це абсолютно те, чого ми хочемо досягти.