З’ясовуємо, скільки потрібно озу ігрового комп’ютера в 2021 році-32 гб vs 62 гб на думку thespyhood

11

Скільки у вас на комп’ютері оперативної пам’яті? напишіть про це в коментарях. Думаємо, що наших читачів зацікавить не 16 гб (як у автора даного матеріалу), а якісь нестандартні показники. Наприклад, якщо у вас всього 4 гб, але ви впевнені, що сьогодні більше і не потрібно. А може у вас 64 гб, але ви вважаєте себе скривдженим долею, доглядаючи ще 64 гб для ігор. Взагалі дана тема завжди актуальна, оскільки багато людей на цей рахунок мають власну думку. Наша позиція проста: сьогодні для ігор і стандартних завдань, включаючи серфінг в мережі і перегляд фільмів, досить 8 гб. Оскільки комп’ютер купується не на один рік, а вимоги ростуть, краще взяти 16 гб.

Судячи з усього, хлопці з каналу thespyhood вважають, що звичайному геймеру потрібно не менше 32 гб оперативної пам’яті. Мало того, ці товариші намагаються дослідним шляхом з’ясувати, а чи не варто докупити ще 32 гб. Хіба мало, раптом це збільшить продуктивність системи, і в кінцевому підсумку принесе кілька fps в скарбничку заможного геймера. Результати представлені на скріншотах. В якості процесора використовувався новенький 8-ядерник intel core i9-11900k, відеокарта geforce rtx 3080 під стать процесору, що забезпечило відмінну швидкість в дозволі 2к. Подивитися показники в 1080р ми не будемо, але вони не сильно змінюють загальну картину. Варто відзначити, що 32 гб оперативної пам’яті працювали на тактовій частоті 4400 мгц, в той час як 64 на 3000 мгц.

Що ж, сьогодні немає ніякого сенсу купувати 64 гб оперативної пам’яті. Можливо, якби 64 гб розігнати до 4000 мгц, можна було б відіграти наскільки кадрів в секунду, але це абсолютно нелогічно в аспекті ціни на додаткові 32 гб в магазинах. Ясно, що 64 гб потрібні в цілому ряді робочих сценаріїв, але перед власниками подібних комп’ютерів не стоїть питання розширення пам’яті, адже для них це даність. Для всіх інших ми з усією відповідальністю заявляємо, що сьогодні вимоги до оперативної пам’яті ростуть повільно.

Швидше за все, якби ми побачили аналогічний тест для 16 гб, то результати були б трохи менше, ніж при використанні 32 гб. Це доводять кілька ігор, в яких лідирує пк з 32 гб. Що цікаво, при використанні 32 гб оперативної пам’яті більш стабільним залишається показник 0.1% low, хоча багато експертів пропонують ігнорувати його, оскільки він майже непомітний оку.