Як познайомитися з дівчиною

11-18-2020

На перший погляд – нічого складного. Відкрити будь-який сайт знайомств, вбити цікавлять параметри, вибрати зі списку найкрасивішу, і вже завтра ви мило посміхаєтеся один одному за чашкою кави. Саме так думають сором’язливі хлопці, порівнюючи принади віртуального спілкування з тяготами реального. Але на перевірку виявляється, що познайомитися з дівчиною в інтернеті аж ніяк не легше, ніж в офлайні, а реальну зустріч все одно ніхто не відміняв. Які ж переваги дійсно дає інтернет? Хочемо порекомендувати познайомитися з дівчиною або хлопцем в чат рулетка вк , тут є всі щанси зустріти свою другу половинку.

 • доступність. Складно уявити ситуацію в реальному житті, коли ви зможете поговорити з тисячами дівчат в одному місці і в один час. В інтернеті для цього достатньо відкрити сторінку браузера.
 • привід. Сайти знайомств хороші тим, що туди не ходять дівчата, яким не цікаві знайомства, наприклад, заміжні і перебувають у відносинах.
 • зручність. Почати розмову в умовах мінімального стресу, значить не губитися, не піддаватися сором’язливості, не «тупити». Менш стресові умови, ніж власна кімната, важко уявити.

Зверніть увагу: інтернет створює сприятливі обставини для знайомства і спілкування, але він не допомагає вам знайомитися.

Як правильно почати спілкування в інтернеті з дівчиною? що робити, якщо вона не відповідає? про що говорити в інтернеті? велика кількість питань по віртуальним знайомствам як би натякає: “легких шляхів ніхто не обіцяв! хочете бути на висоті – студіюйте прийоми спокушання!». На щастя багатьох любителів “пофлудити” в мережі, прийоми ці не відрізняються складністю, головне, розуміти особливості і секрети віртуального флірту.

Плюси і мінуси онлайн-знайомства

Головний мінус віртуального спілкування один – ви поняття не маєте, хто знаходиться по той бік монітора. Так, є фотографії, але ніхто не гарантує, що власник профілю викладає свої фото. Зустріч може неприємно вас здивувати, не кажучи вже про те, що за красивою фотографією може ховатися пранкер, шахрай або хто-небудь небезпечніше. І це не всі підводні камені листування»наосліп”. Фотографія в будь-якому випадку гірше живого контакту. Ви не знаєте, коли було зроблено фото, не можете розгледіти людину з інших ракурсів.

Фактори, що впливають на виникнення симпатії:

 • міміка;
 • пластика;
 • голос і манера говорити;
 • постава і манера триматися;
 • тип і якість шкіри, волосся.

Все це доступно вам відразу, коли ви зустрічаєте дівчину на вулиці, тому відразу зрозуміло, подобається вона вам чи ні. В інтернеті доведеться робити висновки щодо» відфотошоплених ” фотографій невідомо якої давності. При зустрічі висока ймовірність, що реальна людина просто не зацікавить вас так, як зацікавив створений уявою образ.

Серед плюсів варто виділити можливості, які інтернет дає сором’язливим людям. Як би не іронізували з цього приводу більш успішні хлопці і дівчата, для кого-то це справжня паличка-виручалочка, що рятує від жахів знайомства на вулиці. Також існує фактор економії часу: можна кілька годин просидіти в барі і пригостити всього одну дівчину, а можна за півгодини розіслати з десяток запитів дружби.

Правила спілкування, або як розпалити інтерес в співрозмовниці

Дані правила не є правилами в повному сенсі слова, тобто за їх недотримання ніхто вас не заблокує, не вижене з сайту, а знайомство не обов’язково провалиться. Але, керуючись ними, ви гарантовано уникнете дурних помилок і зможете витримувати конкуренцію інших мисливців за жіночою увагою. Правила стосуються:

 • оформлення сторінки;
 • фотографій;
 • критеріїв пошуку і вибору;
 • листування.

На сайтах знайомств

Фотографія профілю на сайті знайомств важливіше вміння красиво говорити, тому що останнє не стане в нагоді вам, якщо фото не зацікавить дівчину. Бажано, щоб фотографій було багато і всі різні. Не соромтеся користуватися редакторами на зразок фотошопу, у дівчат таке «шахрайство» в порядку речей. Якщо у вас є вади зовнішності, то фото в добірці повинні по максимуму їх приховувати. Наприклад, худим хлопцям краще викладати осінні та зимові фото, одяг приховає недоліки статури. Накачаним хлопцям-навпаки, більше фоток з пляжу, зі спортзалу і т. Д.

Добре працюють фото з тваринами-цуценята, кошенята та інша «мілота». Дівчата таке люблять.

Другий за важливістю момент-заповнення профілю. Перше – це вік, стать, зовнішність, сімейний стан, цілі знайомства. За цими критеріями вас буде ідентифікувати пошук, тому заповнити необхідно все, десь можна прибрехати, але не перестарайтеся. В» цілях знайомства ” краще вказати щось нейтральне або відповісти невизначено. Молодих дівчат відлякує зайва конкретика, про що б вона не була: і «створення сім’ї» і «секс без зобов’язань» відлякають однаково.

Додаткова інформація-це довгий список питань про всяку нісенітницю. Улюблена музика, улюблені фільми, улюблені цитати і все в такому дусі. Багатьом хлопцям заповнення анкети здається дурістю, вони її ігнорують, а даремно. Краще потерпіти, але сумлінно заповнити все. Зверніть увагу, що розписувати свою біографію в сухих фактах – погана ідея. Дівчина не слідчий, вона шукає на сторінці не подробиці вашого життя, а щось, що її зацікавить. Що саме може її зацікавити, вона не знає сама, тому читає все підряд. Викликати інтерес у дівчини можна двома шляхами:

 • незвичайний рід діяльності. Є категорія завжди популярних “романтичних” професій, наприклад, актор або письменник. Якщо це про вас, обов’язково акцентуйте професію, але не вдавайтеся в деталі.
 • інтрига. Відсутність інформації може насторожувати, а може розпалювати цікавість. Будь-які деталі своєї біографії можна приховати за допомогою фрази «нехай це поки залишиться для тебе секретом». Її цікавість точно вас запам’ятає і ні з ким не сплутає.

У соціальних мережах

У соцмережах є сторінки практично у всіх дівчат, тому жоден сайт знайомств по активності і кількості акаунтів ніколи не наблизиться до вконтакте або інстаграму. Природно, таке рибне місце викликає інтерес у всіх любителів знайомитися з дівчатами в інтернеті, тому будь-яка красуня давно втомилася від кількості запитів і повідомлень. В таких умовах доведеться постаратися, щоб інтерес, по-перше, проявили взагалі, а по-друге, проявили саме до вас.

Правила фотографії та наповнення сторінки діють тут так само, як і на сайтах знайомств, але зі своєю специфікою. Сторінка в соціальній мережі вимагає більше контенту, вона не повинна бути новою, тому що «свіжа» порожня сторінка – ознака спамера, шахрая або рекламщика. Ваша активність повинна розповідати про вас відвідувачу.

Окрему увагу варто приділити групам. Якщо ви перебуваєте в групах» майстри пікапа«,» як розвести будь-яку дівчину на секс ” і тому подібних, спочатку вийдіть з них, потім приступайте до пошуку подруги.

Починати знайомство в соціальній мережі потрібно поволі, бажано не з особистих повідомлень. Дівчата люблять виставляти фотографії, коментувати їх часто можуть всі бажаючі, це хороший привід звернути на себе увагу. Ставте лайки, залишайте змістовні коменти, задавайте питання під фото. Приклад: якщо бачите фотографії з пляжу в туреччині, запитайте що-небудь про туреччину, спробуйте вгадати пляж, місто і т. Д.

Якщо діалог в коментарях відбувся, дівчина обов’язково загляне до вас з візитом у відповідь. Після цього можна шукати привід перенести спілкування в личку або месенджер. Не забувайте переглядати особисту інформацію, іноді там можна знайти інші контакти дівчини в мережі і навіть номер телефону.

Перші фрази для спілкування

Категорично не можна починати спілкування з першої прийшла в голову фрази. Красивим дівчатам кожен день пишуть “привіт, як справи«,» давай познайомимося«,» ти розбила мені серце” та інше подібне. Написати те ж саме, значить, стати «ще одним», а ваша мета – стати єдиним. Перше повідомлення повинно викликати будь-яку яскраву емоцію, тому що пам’ять відфільтровує слова, залишаючи тільки враження. Пікапери в таких випадках поводяться в міру нахабно і багато жартують, сміх приносить задоволення, міцно врізається в пам’ять.

Негативний коментар під фотографією буде краще, ніж банальність. Критика або насмішка точно привернуть увагу, на вашу сторінку напевно заглянуть з візитом у відповідь, і найголовніше – ви точно виділитеся серед інших.

Якщо не хочете гострити і повторювати популярні фрази з арсеналу пікаперів, можна зробити ставку на серйозність. Наприклад, почніть фразу з пояснень: “я вирішив з тобою познайомитися тому що…”. Тут можна просто проявити людську чесність. Будьте конкретні, загальні фрази на кшталт» ти красива ” нічого толком не говорять.

Як призначити зустріч

Домовитися про побачення дуже просто. Секрет в тому, щоб спочатку створити всі необхідні передумови для цього. Найчастіше хлопцям відмовляють, тому що вони занадто поспішають: дівчина ще не звикла до нового знайомства, а її вже витягують з комфортного інтернету в некомфортний реал. Запам’ятайте-спочатку потрібно зацікавити, бажано так, щоб співрозмовниці самій хотілося скоріше випробувати на вас все завчені способи спокушання чоловіків. Якщо цей пункт виконаний, то не має значення, як і куди ви її запросите.

Останнє, над чим слід ламати голову, це місце. Звичайно, є місця, куди не слід кликати дівчину на перше побачення, наприклад, до себе додому. В іншому, місце вдруге: навіть якщо ви обмежені в коштах, можна погуляти в парку, вибратися на природу і т.д. Дівчина не буде оцінювати вас по закладу, в яке ви її покликали, якщо вона шукає собі хлопця, а не грошовий мішок. Тому сконцентруйтеся на враженні, яке виробляєте.

Якщо під час спілкування в мережі вдалося намацати загальну тему, розвивайте її на побаченні. Використовуйте збіги інтересів і смаків. Наприклад, якщо ви обидва любите італійську кухню, це привід разом поїсти піцу. Якщо вас обох цікавить спорт, домовтеся разом побігати або зіграти в теніс.