Як отримати windows 11 вже завтра – встановлюємо нову ос в день офіційного релізу 5 жовтня

16

Вже завтра відбудеться офіційний запуск нової настільної операційної системи windows 11. Microsoft зробила все, щоб привернути увагу до своєї продукції, тому шкодують випробувати нову ос більше, ніж достатньо. Може здатися, що завтра сервера виявляться перевантажені, адже десятки мільйонів людей відразу кинуться за своїм оновленням. На жаль, не все так просто, як може здатися, адже світом правлять гроші. Саме тому завтра отримати без будь-яких зайвих рухів windows 11 зможуть всього дві категорії громадян. По-перше, це покупці нових комп’ютерів на базі windows 11. По-друге, власники дисків і цифрових копій, продажі яких стартують завтра.

Якщо ви не бажаєте брати нове залізо, або відмовляєтеся ставати спонсором microsoft вдруге за останні 5 років, то оптимальним вибором буде безкоштовне оновлення. На жаль, ми навіть не знаємо точних термінів, коли це саме безкоштовне оновлення буде доступно. У microsoft стверджують, що спочатку ші повинен проаналізувати всі можливі проблеми, які тільки можуть виникнути, а тільки після цього ми зможемо отримати нову операційку на свої комп’ютери. Очевидно, що для цього вам буде потрібно десь роздобути ліцензійну версію windows 10, але це вже не стосується даного матеріалу.

Якщо ви хочете спробувати windows 11 разом з тими, хто може собі дозволити новий комп’ютер, то ми готові запропонувати кілька простих способів. Отже, в нашому матеріалі є посилання на офіційну утиліту, що дозволяє оцінити сумісність вашого комп’ютера з новою операційною системою. Якщо лінь кудись переходити: ось посилання. Якщо ви успішно пройшли тест на сумісність, то можна заглянути в ще одну інструкцію. На цей раз ми не будемо повторювати вже сказаного простим копіюванням тексту. Тому вам доведеться все вивчити за цим посиланням. В ході нескладних маніпуляцій ви станете повноправним володарем windows 11 в числі перших щасливчиків.

Є висока ймовірність, що ваша система опиниться за межами несумісності. В цьому випадку можна завантажити з сайту microsoft iso-образ. Вам доведеться провести чисту установку, а в результаті буде безліч обмежень. Наприклад, ви не будете отримувати регулярних оновлень, драйвери доведеться шукати самостійно, а безпека опиниться під загрозою. Вихід є навіть з цього положення. Відправляйтеся в наш матеріал. Там є посилання на цікаве пз під назвою mediacreationtool.bat. Це справжній скарб для просунутих користувачів. Якщо ви себе до таких не зараховуєте, то доведеться чекати торрентів, в яких вимоги до наявності tpm 2.0 виявляться вирізані.

Якщо ви знаєте й інші способи, діліться ними з читачами. Менш посунуті користувачі скажуть вам спасибі. До речі, а ви знали