Передноворічний Making Of

217

Робимо святкового гномика в ZBrush.

Я вибрала в якості концепту одну з робіт Jeff Turley, — розповідає Adriana Bosco, автор роботи, — мені здалося, що цей малюнок послужить відмінною можливістю попрактикуватися у створенні текстур, а точніше, шкіри і одягу. Раніше я ніколи не створювала хутро і волосся, не кажучи вже про харизматичних персонажів, що містять в собі якусь конкретну ідею.

Референси

деякі мої референси, включаючи оригінальний концепт

Як тільки на моїх руках з’являється готовий концепт, я вирушаю на пошуки референсов: вони допоможуть мені відтворити персонажа і його складові (шапка, брови, окуляри…). Ваші референси, до речі, можуть виявитися дуже корисними на стадіях моделювання, текстурування та постановки світла.

Моделювання

Передноворічний Making Of

модель в ZBrush

Я моделю в Zbrush, якщо не брати до уваги неорганічні форми: камера, окуляри, ґудзики і фон зроблені в Maya. У процесі моделювання мій персонаж перебував у T-позі, ближче до фіналу його положення було змінено.

UV-розгортка і карти

Передноворічний Making Of

карти диффуз і дисплейсмент

Як тільки я закінчила з моделюванням, я використовую ZRemesher щоб підправити основну топологію, потім розслаблюю її в Maya з допомогою Quad Draw Tool. Розгортаю модель я теж в Maya.

Текстури

Передноворічний Making Of

додайте деталей до вашої текстурою, це допоможе зробити персонажа жвавіше й цікавіше

Мій досвід підказує мені: чим більше часу витрачено на цьому етапі – тим якісніше результат. Для піжами я використовувала крестовідную текстуру текстилю в карті дисплейсмент і додала трохи хутра. Щоб деталізувати шкіру я працювала з дефолтними кистями Zbrush. Оскільки наш персонаж дитина, я не стала старатися з порами і нерівностями. Однак, навіть в цій ситуації деталізація важлива. Для деталізації зубів я використовувала кисть DamStandard.

Хутро

Передноворічний Making Of

V-Ray fur досить простий у використанні інструмент

Я використовувала V-Ray fur вперше, але це виявилося легко і інстинктивно. Не дивлячись на відсутність повного контролю, ця річ дає швидкий і класний результат. Я застосувала його на шапку, одяг, ялинку і килим.

Fibermesh і волосся

Передноворічний Making Of

волосся в ZBrush і Maya

Брови й волосся я зробила за допомогою FiberMesh. Я зробила маску там, де повинні рости волосся, застосувала інструмент і покрутила налаштування, в кінці кінців, я досягла потрібного результату. Як тільки з волоссям було покінчено, я відправила волосся вже у вигляді кривих у Maya. Там криві перетворилися в справжні волосся.

Створення сцени

Передноворічний Making Of

сцена досить проста, так що головним в зображенні залишиться персонаж

У первісного концепту фону не було і в помині. Однак, я вирішила це змінити з двох причин: по-перше, в моїх попередніх роботах я теж ніколи не використовувала бекграунд, по-друге, тут фон життєво необхідний, щоб передати новорічний настрій. Загалом, я знову кинулася на пошуки підходящих рефералів.

Композ

Передноворічний Making Of

рендер-паси

Далі у нас за планом композ. Я рендерила окремі паси, що пізніше дозволило мені відкоригувати зображення в Photoshop.

Зрештою, вийшло ось така картинка!

Передноворічний Making Of

Читайте в нашій попередній статті Туторіал по анатомії від Скотта Ітона

Хочете знати більше? Приходьте на наші курси 3D-моделювання, скульптинга, композитинга та анімації.

Журналіст: Fio

Джерело