5 правил для environment artist

279

Josh Lynch — environment artist таких відомих ігор, як Call of Duty, Project Blunderbuss, Defiance.

Сьогодні він назвав 5 правил, якими він керується в процесі своєї роботи для створення оточення. Якщо ви хочете проектувати оточення в геймведе, то ці прості рекомендації призначені для Вас.

Ігровий процес

Коли Josh Lynch працює над оточенням, його головна задача — підтримувати і посилювати ігровий досвід. В цьому допомагає послідовність.
Один із способів досягнення цієї мети — це використовувати освітлення, щоб не тільки створювати візуально привабливі сцени, але і щоб спонукати гравця для досліджувати простір.

5 правил для environment artist

Функціональність

Ви повинні переконатися, що середовище розробки обгрунтована і функціональна. Тобто незалежно від естетики, простір здається природним. Гравець не ставить під сумнів те, що відбувається, тому що він бачить логічність і імітацію того світу, який йому знайомий. Якщо вдається цього досягти, то мета досягнута.

5 правил для environment artist

Оповідання

Простір має нести сильний посил розповіді і допомогти скласти загальне враження про історію. Кожна середа, будь то інтер’єр або екстер’єр — це можливість продати розповідь, акцент на основної сюжетної лінії, яка супроводжує гравця. Простір повинно відчуватися так, ніби воно завжди було в цьому світі, тільки так воно буде служити своєї мети.

5 правил для environment artist

Естетика

Само собою зрозуміло, що хороший environment повинен бути красивим. Домогтися цього не так просто, але можливо. В основному поєднання декількох чинників: сцена, моделі і матеріали повинні працювати в гармонії, щоб створити приємну і єдину картину. Все це необхідно доповнити освітленням, туманом (якщо необхідно) та іншими FX — ефектами, щоб підкреслити глибину і настрій на сцені.

На думку художника, освітлення і матеріали йдуть рука об руку, тому що вони реагують і залежать один від одного для отримання ефективного результату. Якщо матеріал не настроєно належним чином, модель просто не буде виглядати добре незалежно від того, які умови освітлення створені.

5 правил для environment artist

Виходьте на вулицю!

Це досить важко постійно бути зосередженим на процесі. Під час роботи необхідно збирати референси. Тому вперед на вулицю! Зверніть увагу на світ навколо Вас! Оточення, яке можна спостерігати щодня, зроблено природою або людиною. Фотографуйте, спостерігайте і обов’язково дізнаєтеся щось нове або це зміцніть старі знання. У будь-якому випадку, це стане в нагоді для цього або наступного проекту.

Читайте в нашій попередній статті CURISCOPE’S 360°: поплавай з білими акулами!

Хочете знати більше? Приходьте на наші курси 3D-моделювання, скульптинга, композитинга та анімації.

Журналіст: CG_Muse

ДЖЕРЕЛО