Аркадний літаковий бойовик red wings: aces of the sky отримає відгалуження на pc і switch

21

Видавець і розробник all in! games в новій публікації у себе на офіційному сайті представив свій наступний проект — аркадний літаковий бойовик під назвою red wings: american aces.

Джерело зображення: steam

Події red wings: american aces розгортаються в часи першої світової війни. Гравцям в ролі пілота літака тієї епохи належить зарекомендувати свій загін як кращих асів.

Розробники позиціонують red wings: american aces в якості відгалуження аналогічної за концепцією red wings: aces of the sky, що вийшла в жовтні 2020 року на pc (steam), playstation 4, xbox one і nintendo switch.

Сюжетна складова red wings: american aces запропонує 30 завдань і «безліч несподіваних випробувань». Кампанія буде доступна для проходження в локальному кооперативі на двох гравців.

Мультиплеер red wings: american aces включає режими «останній вижив», «битва на окуляри» і «битва на час» на 10 гравців, а також командні «знищення», «командна битва на час» і «командна битва на окуляри».

Скріншоти red wings: american aces

Крім іншого, в red wings: american aces обіцяють коміксний візуальний стиль, що впливають на геймплей погодні явища (піщані бурі, грози), древо навичок пілота і 15 бойових літаків з різними розмальовками.

На відміну від попередньої гри серії, red wings: american aces заявлена тільки для pc (steam) і nintendo switch. Чітко позначених термінів виходу у проекту поки немає, але all in! games запевняє, що довго чекати не доведеться.