Eve fanfest пройде в ісландії в 2022 році

20

Компанія ccp games оголосила про повернення фестивалю eve fanfest в ісландію, місто рейк’явік. Захід, присвячений космічній mmorpg eve online, буде проходити з 5 по 8 травня 2022 року в спортивному центрі laugardalshöll sport center. Зараз можна придбати квитки категорії early bird за зниженою ціною в $150, але незабаром вартість підвищиться до $295.

Eve fanfest 2022 включає в себе:

  • презентації, круглі столи, можливості нетворкінгу, церемонії та спеціальний турнір від ccp
  • найбільші барний тур і коктейлі в пабах рейк’явіка, де можна зустріти віртуальних друзів і ворогів.
  • обіди альянсу / корпорації для свят флоту
  • легендарна вечірка на вершині світу
  • поява в якості гостя знаменитості youtube скотта менлі

«eve fanfest нарешті повернувся в нашу країну, і ми користуємося цією можливістю, щоб возз’єднатися з нашою спільнотою і відсвяткувати eve online краще, ніж будь-коли раніше. Минуло майже два роки після закінчення туру invasion world tour. Особиста зустріч по закінченні всього цього часу буде зовсім іншим і неймовірним досвідом. Оскільки вакцинація проводиться тут, в ісландії та за кордоном, ми з нетерпінням чекаємо побачити нашу спільноту гравців у безпеці в одному місці.» – прокоментував бергур фіннбогасон, креативний директор eve online.

Фестиваль пройде в оффлайн-форматі, але в цілях безпеки у зв’язку з covid-19 відвідувачі повинні будуть підтвердити вакцинацію.