Постачальники apple зупинили виробництво в китаї через енергетичну кризу

13

Зміна політики регулювання енергоспоживання владою кнр може призвести до несприятливих наслідків для виробництв різного профілю. Деякі контрактні виробники і постачальники apple в китаї тимчасово призупинили випуск продукції на кілька днів.

Gizmochina.com

Вжиті заходи — наслідок нових правил, введених в дію китайським урядом. За деякими даними, нестача вугілля і більш жорсткі стандарти контролю шкідливих викидів, а також жорсткі норми використання енергії при високому попиті на неї виробників призвели до того, що ціни на паливо злетіли до рекордних значень, а бізнесам доводиться зупиняти виробництва.

Подібна криза може мати вкрай негативні наслідки для apple. Компанія тільки випустила новітні смартфони серії iphone 13 і іншу електроніку, причому в міру зростання числа попередніх замовлень терміни початку поставок і без того зсуваються все далі.

Хоча проблеми поки виникли не у всіх постачальників, відомо, що призупинити випуск продукції на кілька днів довелося партнерам з числа постачальників материнських плат і динаміків. Також відомо, що дочірня компанія foxconn — китайська eson precision engineering, що є ключовим постачальником для apple і tesla, зупинила виробництво на тиждень. Ще одна компанія-unimicron tecnology, призупинила випуск комплектуючих у двох містах до кінця місяця.

Поки немає достовірної інформації про те, наскільки ці перебої вплинуть на виробничі плани apple. Крім iphone 13 техногігант представив нові планшети ipad, ipad mini і смарт-годинник apple watch series 7.