Як вибрати доставку здорової їжі

11-13-2019


Виберіть відповідний план харчування та оформіть замовлення на сайті.
Ваш раціон готується в день доставки.
Щоденна безкоштовна доставка здоровой еды.
Досягайте свої цілі, харчуючись правильно і смачно.
Велика різноманітність страв ресторанного рівня дозволить вам харчуватися смачно і правильно.
Вам більше не доведеться щодня витрачати багато часу на приготування їжі. Щодня  готуємо і привозить правильне харчування для вас на весь день. Витратьте час, що звільнився, на себе і близьких.

Все підраховано Плани живлення розділені за кількістю калорій. А у кожної страви в меню підраховані БЖУ і калорії.
Харчуватися правильно — це смачно Плани харчування та страви розроблені шеф – кухарем спільно з дієтологом. Різноманітність страв ресторанного рівня у планах харчування не будуть набридати.
Зручно брати з собою Кожна страва упаковано в герметичний контейнер, беріть в дорогу або на роботу.

Листопад і грудень — якісь зовсім божевільні місяці. У цій метушні днів не встигаю навіть поїсти. Максимум — увечері перед сном😬 Мені й цього було б достатньо, якби енергії вистачало на весь день. Рівно 2 місяці тому вирішила це виправити і почала шукати відповідну службу доставку їжі. Відразу замовила цілий пакет їжі, про яку ще кілька місяців тому детально розповідала в сторіс.

Нарешті мені вдалося спробувати ПП їжу 💁🏼👌🏽🤤 вона виявляється теж може бути смачною і ситною навіть😅 Мені доставили пакет на весь день, він включає в себе – сніданок, обід, полуденок, вечеря, перекус✅ я не втрималася і з’їла 4 разом😂 великі порції, великі креветки, смачно і корисно🙌🏼Поїсти як ви знаєте, я дуже люблю😩😍 Дуже круто що є пакет на набір маси, чого я дуже хочу загалом раджу. 😏Я вже повною мірою оцінила зручність сервісу доставки правильного харчування і зі спокійною душею можу рекомендувати його і Вам. 📊👌🏻Шалено зручно, смачно, а головне корисно і своєчасно. Ви худнете чи підтримуєте вагу, а може бути, набираєте – тут Ви обов’язково знайдете раціон під ваші цілі.