Як вибрати хороший телевізор

1-14-2020

Как выбрать хороший телевизор
Спочатку зверніть увагу на технічні характеристики: діагональ, дозвіл 4К або Full HD, тип матриці, звук, а також кількість HDMI портів.
Розумний телевізор з Android TV Якщо Ви зазвичай обираєте контент з всесвітньої павутини, не проти спробувати голосовий пошук, то відмінним рішенням буде ОС Android TV встановлена в телевізор. Яка підійде для вашої квартири. Також хочемо вам порекомендувати купить телевизор в интернет магазине

Кілька факторів впливають на вибір діагоналі: розмір кімнати і тип вмісту. При невеликому дозволі екрану потрібно більше відстані до телевізора, а якщо телевізор 4K HDR, то можна дивитися майже впритул. Навіть якщо у вас невелика кімната, сміливо беріть 4К телевізор з великою діагоналлю. Він також володіє широким кутом огляду. Чим вище дозвіл екрана, тим ближче можна сидіти до телевізора, зображення буде більш деталізованим і яскравим. Крім типу дозволу слід звернути увагу на процесор – мозок телевізора. Це відбувається якраз через задній підсвічування.

Чим відрізняється в цьому випадку OLED. Коли кожен світлодіод світиться окремо, чорна картинка буде абсолютно чорною, а контрастність (різниця між чорним і білим пікселем) — набагато вище, ніж у LED .

Можна стверджувати, що зараз саме OLED – телевізори знаходяться попереду розвитку технологій, і в найближчі кілька років їм навряд чи знайдеться гідна альтернатива. До того ж виробники намагаються оснастити такі телевізори додатковими функціями, які не знайти в дешевих моделях. Телевізори HDR Контент HDR – стандарту містить більше візуальної інформації (градацій кольору, відтінків, глибини), що дозволяє побачити найдрібніші нюанси і переходи, як у статичних, так і в рухомих зображеннях. Телевізори з підтримкою HDR дозволяють отримати розширений діапазон контрастності і кольору. Як щодо подивитися тренди YouTube на телевізорі. Технологія Smart TV на операційній системі Android TV дозволить самостійно працювати з різними інтернет – сервісами.