Західна версія mmorpg elyon вийде в жовтні і стане безкоштовною

18

Західна версія mmorpg elyon ще не вийшла, але kakao games вже оголосила про зміну бізнес-моделі. Гра позбудеться цінника в $30 і стане поширюватися безкоштовно. Користувачі, які вже оформили попереднє замовлення, отримають в якості компенсації 2000 рубінів на додаток до вмісту наборів. При бажанні можна запросити повернення коштів через службу підтримки.

За словами видавців, зміна моделі необхідна для збільшення аудиторії гри, а не введення механік pay-to-win. Вміст внутрішньоігрового магазину обіцяють не змінювати. Набори засновника залишаться у продажу, але при цьому піддадуться невеликим змінам. Тепер вони включають в себе більше рубінів, а ранній доступ на 72 години отримують всі покупці.

Разом зі зміною моделі поширення була перенесена дата виходу elyon. Західна версія вийде не 28 вересня, як повідомлялося раніше, а лише 20 жовтня. Додатковий час студія візьме на настройку нової моделі і серверних систем, а також на виправлення помилок і внесення змін, заснованих на відгуках бета-тестерів.